Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő utan jelentkezhetne...

Mennyi idő utan jelentkezhetnek a köldök piercing gondok?

Figyelt kérdés
Tegnap szurattam és hálistennek csak egy egy pillanatra fájdogált be 2-3x. Szerencsére eddig semmi gondom nincs vele, nem gennyesedik, nem verzett.. Esetleg lehet hogy később jelentkeznek ezem a tünetek? Betaddint javasolta a pc-s.napi 3x. Em vegulis6x atkenem mert 1 kenes alatt mindket fejevel lekezelem. Mozgatni is konnyem tudom, egyaltalan nem faj csak utanna fel percre de az sem veszes csak egy kis sajgas. Lehetseges hogy illyen problema mentes marad ha tovabbra is igy kezelem? Mozgatni hogy erdemes h ne nojon ra a bor? Csak mert en vagy alulrol kitolom majd fentrol vissza vsvy fentrol huzom fel es lentrol vissza. Oldalra kell mozgatni?
2015. júl. 28. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
én még 2011-ben szúrattam, eleinte semmi gond nem volt. Utána foylamt betadinozni kellett, sebtapasszoztam Férjem már modnta, hogy hagyjam, vegyem ki, aztán egyik pillanatról a másirka begógyult. Úgy értem, hogy nem gyennezett, nem vérzett. Tény, spinningeltem is sokat lehet izzadságtól is, de vigyáztam a hegre, és az is hozzájárult, hogy én egy hegre rakattam, mert volt vakbél műtétem és laparoszkópos heg volt a köldökömnél.
2015. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocs, a sok helyesírási hibákért, egész nap terveket rajzoltam, kérlek nézd el :)
2015. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!