Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Viszket a köldököm a piercing...

Viszket a köldököm a piercing körül. Ez normális vagy vmi gond van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szúrattam és eddig nem volt vele semmi gond.Pár hete elkezdtem egy edzésprogramot,ami nagyon-nagyon izzasztó.Lehet,hogy az izzadságtól viszket?Kicsit piros a felső kő körül,de nem fáj.Inkább olyan,mintha ki lenne száradva.Mit lehet csinálni vele?Naponta többször kenem Betadine-nal.

2015. júl. 3. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Köldökben nehezebben gyógyul, mert a hasad állandóan mozog. Ez még kevés idő és bejátszik az izzadás és a 35 fok meleg. Nyáron nem túl jó lövetni emiatt. Valószínűleg gyullad. A Betadin ok, de az csak fertőtlenít nem gyulladáscsökkentő. Valami gyulladáscsökkentő kell rá. Nekem is begyulladt anno, én is bekentem mindennel de nem használt semmi. Végül olyan segített amit nem nagyon szeretnék megírni mert itt lenyakaznak.
2015. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért,ha gondolod megírhatod priviben,hogy mi volt az. :)
2015. júl. 3. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Betadine nem a legjobb ilyen felszíni ékszerekre, mert jód tartalma miatt nagyon szárítja a bőrt-tapasztalat, igaz nekem nem köldökpiercingnél okozott száradást. Bepanten plusz, Tetran krém a pirosságra és a gyulladásra hasznos lehet-a száraz bőr húzódik, ezért viszket.
2015. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!