Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnatok ajanlani nekem...

Tudnatok ajanlani nekem alapozokat (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Szoval az en borom elegge erzekeny. A homlokomnal zsiros es pattanasos, de a tobbi reszen szaraz es mint irtam nagyon erzekeny. Szerintetek milyen alapozo lenne a megfelelo ehhez a bortipushoz?

2015. júl. 29. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Enis pattanasos vagyok tokmindegy milyen fajta igazabol minel draggab annal jobb de mellekesen nyaron eszedbe se jusson h alapozozd magad mer leizadod es undi lesz meg aztan ráeg az egesz
2015. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bourjois alapozói közt keresgélj, elég jó minőség szerintem, közepes áron, nem okoz több pattanást sem, jó a fedése, a színei... én a Bourjois 123-at használom, vegyes bőrre nekem bevált, de ha nagyon száraz a bőröd akkor kell alá hidratáló, talán még primer is. És én a 40 fokokban is használtam, kibírta azt is.
2015. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! :)
2015. júl. 30. 10:05
 4/5 anonim válasza:
egyeltalán nem kell drágának lennie..nekem is ilyen bőröm van és tökéletesen jók az olcsóbbak is csak nem mindeggy hogy melyik..:) írom ami nekem jó volt.. ha mindenképp alapozó kell akkor miss sporty 14 órás alapozója..nézz utána ha gondolod a krémmánián..1200FT körüli. ha nem muszály alapozónak lennie hanem eleg a BB is akkor garnier 5in1 BB 1200 körüli ez is.. aztán én most Helia-D BB krémet használok...ha pattanásos vagy akkor használj korrektort a pattanásokra és akkor elég szerintem a BB is korrektort is tudok.. Catrice tégelyes korrektor. 950 Ft :) mármi sminkel kapcsolatos kérdésed van irhatsz nyugodtan..
2015. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi ^^
2015. júl. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!