Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál?

Melyik szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget kérnék, mert teljesen elvesztem szempillaspirál téren.. Van 2 amire gondoltam de bizonytalan vagyok :( Az egyik a maybelline great lash, a másik a maybelline lash sensational. Smink téren viszonylag kezdő vagyok, és jövőre szeretném minimálisan sminkelni magam suliba(szemceruza a felső vízvonalra, szempillaspirál, korrektor). Köszi a válaszokat, örülök mindennek ami ezzel kapcsolatos, természetesen új ötleteknek is. 13/l

#szempillaspirál #Maybelline #great lash #lash sensational #kezdő sminkelő #sulismink
2015. júl. 30. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovely Curling Pump Up :) Nezd meg a Kremmania.hu-n 725 vélemény van róla.
2015. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
NYC Big bold, a legjobb. Nálam simán veri a Maybellinet.
2015. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :) nagyon tetszenek a spirálok. ha lehet valami olyasmit keresnék, ami nem túl feltünő,nem pereg le, nem szárad be gyorsan
2015. júl. 30. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Essence get big lashes vízállója vált be, miután felkenem egy tiszta szempillakefével megigazítom, így sokkal szebb eredményt kapok.
2015. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
CATRICE GLAMOUR DOLL DÚSÍTÓ SZEMPILLASPIRÁL legjobb orokkee❤ bocsi a nagybetuert kremmaniarol masoltam hogy pontoslegyek..:Dd amugy nagyon szepen dusit csodas👌
2015. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Essence lash princess szempillaspirál!! :) Minden igaz rá amit mondtál és csak 1300ft!! :))
2015. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maybelline sárga szempillaspirál. Imádom, a Colossal Volume -ok közül szinte az összes jó :)
2016. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!