Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez sok 15 évesen: szempillaspi...

Ez sok 15 évesen: szempillaspirál, tus, szemöldök festék, korrektor, halvány rúzs?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, én is ennyit használok. 15/l :)
2015. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tus-ruzs egyutt sok kesobb is. Vagy egyik vagy a masik.
2015. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok,a legtöbb veled egykorú még többet is használ. :)
2015. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem sok. Szemöldök festék és rúzs pl. minek 15 évesen?

Ezt most komolyan kérdezem.

2015. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen színű a rúzs? Mert ha csak nude árnyalat akkor semmi gond.Egyébként szerintem nem sok.
2015. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Halvány piros :)
2015. júl. 13. 12:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Ennyi idősen még nem kéne kozmetikumokkal traktálni a szervezeted.Szerintem max szempillaspirál elég lenne, ha bőrprobléma miatt használsz korrektort, akkor azzal inkább bőrgyógyászhoz kéne menni.
2015. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sok bizony, hétköznapokra 25 évesen nekem is sok lenne.

tust, szemöldök festéket, rúzst hagyd el, nem kell bálkirálynőnek öltöznöd. már csak azért sem, mert furán nézhet ki egy kislányon, ráadásul smink nélkül nagyon máshogy néz ki az arcod, ami nem túl előnyös.

2015. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Jó, most jönnek ezek a szent szövegek, hogy tönkreteszi az arcodat stb., igen lehet nem a legjobb a bőrödnek viszont ez már a te felelősséged. Ha így érzed magad jól akkor csak csináld. Szerintem egyáltalán nem sok ha igényesen van megcsinálva, amúgy meg alig van olyan 15 éves aki ne sminkelne.:)
2015. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En a helyedben ezeket hasznalnam: korrektor, arra puder, egy pici pirosito, szempillaspiral, es a szadra vmi natur. Ha napi szinten felkensz magadra mindent, nem tudsz majd ujat mutatani egy ido utan;)
2015. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!