Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony, vízálló tust...

Folyékony, vízálló tust keresek, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Olyat, ami hamar megszárad, egész nap tart, és nem lesz tőle a nap végére "panda-szemem", mert elmaszálódik.

Eddig volt essence filctollam, de az alig fog, és 1 perc alatt lejön, aztán az eddigi legjobb az az avonos gél állagú ceruzám, de az nem vízálló és olyan könnyen elmaszálódik :( Olyat keresek ami ilyen kis vékony ecset szerű, folyékony és hamar megszárad, vízálló.

Melyik a legjob? Vagy ti milyet használtok, ami nektek bevált?


2015. aug. 3. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Dmbe veszem, s-he 001 black nagyon jó, egésznap fent van, vízálló, alig akar lejönni is :Dcsak amikor kifested vele akkor ne nézz úgy felfele mert akkor felkenődik, be kell csukni szemet legalább 5 percre megszárad és semmi probléma nincs vele, ilyet használok hónapok óta, imádom. Akciókor 990 nem akciós 1300 :)
2015. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 3. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a s-he vízálló tust használom, elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű használni és nem mosódik el.

Én lent is szoktam használni a szemeim alatt.

2015. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz de Lovely ekete tus 700 Ft és verhetetlen, loreal sem veszi fel a versenyt vele
2015. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pechemre megvettem a s-he 001 blacket. Tényleg nagyon tartós, alig lehet levakarni, viszont ilyen borzalmasan még sohasem húztam tusvonalat :D Egyszerűen nem lehet szép határozott vonalat húzni vele, ha pedig mégegyszer rámegyek szinte nem is fog, szóval húzásonként kell mártogatni. És nagyon vastag az ecsete direkt ilyen nagyon vékonyat kerestem. Azt hiszem maradok a szemceruzánál, meg a tégelyes-külön escetesnél, azzal megy, véleényem szerint :D
2015. aug. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!