Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Számít így 2015-be még ha...

Számít így 2015-be még ha jobb oldali füllbevalót hordok ffiként?

Figyelt kérdés

Kilövettem a tegnapi nap folyamán a fülem (azért jobbat mert a balon van anyajegy és még csak véletlenül se akarok balhét vele) ez a 20. sz-ban még a homoszexuálisok megkülönböztető jele volt mint utána olvastam.

Na már most az lenne a kérdésem, hogy ennek van -e még létjogosultsága? (Nem igazán szeretném ha random meleg gyerek befigyelne, azt hiszem mind2 kellemetlenül éreznénk magunkat...)

Továbbá aki ugyanígy jobbra tette eme csodáját olyantól kérdezem, hogy történt már -e olyan, hogy atrocitás érte volna -e miatt?

A végére meg egy olyan kérdésem lenne, hogy ha úgy döntök, hogy az előzőek ismeretében kiszedem még ideje korán, elkerülve a sok fejfájást ami ezzel járna, akkor baj ha csak úgy kiszedem itt helyben? vagy a pc-s ahol voltam ki tudja szedni?


2015. aug. 5. 01:53
 1/3 anonim válasza:
Nem nagyon vagyok képbe ezzel a homoszexuális témával,de szerintem nem arról külömböztetik meg egymást hogy valakinek egy vagy két fülbevalója vagy,esetleg egyse.Minden 3. ember aki szembe jön az utcán fél fülbevalót hord.Úgyhogy szerintem ne aggódj.:D
2015. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és ha kiszeded nem lesz belőle semmi gond csak simán benő.De az elején szerintem fertőtlenítgetni kell egy két hétig a fertőzés elkerülése érdekében.
2015. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valakinek mindkét fülében tányérnyi tágító van már.

Ha nem öltözöl úgy mintha a Kék Osztrigából jönnél, nem fognak annak nézni :)

2015. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!