Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged vagy Debrecen a jobb...

Szeged vagy Debrecen a jobb diákélet szempontjából? Közületek ki hova jelentkezett idén a két város közül? Mi alapján hoztátok meg a döntéseteket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is pont a kettő között örlődtem :D Debrecent választottam végül. Bár Szeged Közelebb van, de Debrecenen tanultak a tanáraim és ők sok jót meséltek róla. Úgy igazából nem tudom miért választottam.
2015. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is Debrecenbe jelentkeztem. az valahogy jobb, szebb városnak tűnik, meg közelebb is van hozzám. Pestre is jelentkeztem 3.helyen, de a debreceni élet jobban vonz, az mégiscsak nyugodtabb, mint a pezsgő pesti élet. Szeged valahogy túl lent van, oda nem is gondoltam jelentkezni sem.
2015. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak Szegedről van tapasztalatom. Ott töltöttem az egyet 6 évét, és imádtam:) Nem véletlen, hogy maradni szeretnék...:)
2015. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
egyet=egyetem
2015. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szegedre jelentkeztem, de én is e két város között dilemmáztam:D hozzám meg Debrecen lett vna közelebb, mindkét várost igen jól ismerem, viszont Szeged nálam sokkal nyerőbb, szebb, jobb a diákélet.. stb.. :)
2015. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegedtől 25 km-re lakok, szóval nem volt túl nehéz döntés.
2015. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szeged. :) Sokkal fiatalosabbnak tűnik a város, igazi élet van benne. :)

Én még Pécset jelöltem meg, de itt lakom, és kalandra vágytam. :)

2015. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm tanácsa alapján (ő volt mindkét egyetemen) a debrecenit választottam.

Ez a két város nagy "harcot vív" az egyetemi élet területén, pedig nüansznyi különbségek vannak kettőjük közt!

A tesóm szerint: Debrecen valamivel drágább, nagyobb, és több a lehetőség, több és nagyobb a jövőkép.

Szeged: marha jó város, csoda diákélet, de kevesebb lehetőség. (sport, kutatás, állás stb.)

Menj el mindkettőbe 3 napra, aztán dönts ízlésed szerint!

2015. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
2015. júl. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!