Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Angliában, Írországban élő...

Angliában, Írországban élő lányok, vagy aki már élt ott hosszabb ideig, ti milyen sminkmárkákat és kozmetikumokat használtok/használtatok kint?

Figyelt kérdés
Nemsokára kiköltözök véglegesen, és szeretnék tanácsot kérni, mikre érdemes átállni. Amit tudni kell rólam, hogy szeretek sminkelni, ammóniamentes festékkel festem a hajam (feketére), zsíros a bőröm, és ekcémára hajlamos vagyok. Jókat hallottam az E45 krémekről, ezt mindenképp ki fogom próbálni. Ezen kívül tudom, hogy van kint Rimmel (tőlük itthon szempillaspirált szoktam venni) és Essence (tőlük pedig körömlakkot). Más termékeket tudtok ajánlani?

2015. aug. 7. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy nagy sminkelős alkat, de a MUA termékei szerintem jók és megfizethetőek. Ezen kívül itt is vannak a világmárkák, Maybelline meg minden ilyesmi, szóval ha azok közül szeretsz valamit, akkor az valószínűleg itt is van. Vannak olcsóbb, egyszerű cuccok, mint pl a Simple, ami elvileg bőrbarát, nekem eddig beváltak a termékeik. :)
2015. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyit hadd kérdezzek, hogy natúrkozmetikumok milyenek vannak? Itthon az Alverde sminktermékeit használgattam, azoknak szép az INCI-je és nem is drágák. Van valami ehhez hasonló minőségű és árkategóriájú márka kint is?
2015. aug. 7. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Még olyan jót, mint az Alverde meg a Balea, nem találtam sajnos. Ahogy mondtam a Simple termékek eddig jónak bizonyultak, de amúgy itt is vannak natúrkozmetikumok.
2015. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Natúrkozmetikum márkákat tudnál mondani?
2015. aug. 7. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, nem vagyok az a nagyon sminkelős fajta, de amik errefelé vannak és elvileg natúrkozmetikumok: bareMinerals, Burt's Bees, Botanics, Simple meg itt is vannak a tipikus dolgok, Nivea meg Dove.
2015. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer. Nivea és Dove kizárva, azok nekem sajnos allergiát okoznak, de a többinek utána fogok nézni.
2015. aug. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!