Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Titeket akkor is zavar...

Fiúk! Titeket akkor is zavar a smink egy lányon, ha nélküle nem szép?

Figyelt kérdés

Nyilván a szépség relatív, ezzel én is tisztában vagyok. Én elhiszem, hogy nem a külső a minden és saját magamat sem tartom egy felszínes embernek, de szerintem igenis számít, hogy hogyan néz ki az ember és milyen benyomást kelt a megjelenésével. Alapvetően nem ez alapján ítélem meg az embert (maximum ha valamilyen szélsőséges esetről van szó, gondolok itt arra, ha valaki igénytelen, ápolatlan), viszont mégiscsak ez az első, amit meglátsz egy emberből, a külseje és ekkor még nem tudod, hogy milyen belső tulajdonságokkal bír az illető. Illetve szerintem mindenki jobban és magabiztosabbnak érzi magát, ha nem kell a külseje miatt aggódnia.

Nagyon sokat hallottam már, hogy mindenki smink nélkül a legszebb és a természetesség a legjobb, míg a smink csak tönkreteszi a látványt. Eddig ahányszor ilyesmiről volt szó (legalábbis amivel én találkoztam) a természetesség és a smink nélküli arc azt jelentette, hogy van egy lány, akinek hibátlan a bőre, sima és üde, pirospozsgás a pofija és hatalmas, szép szemei vannak, dús szempillával és gyönyörű szemöldökkel....szóval szép. Egy ilyen lánynak szerintem sem létszükséglet a smink mert anélkül is szép és jól néz ki. Viszont ha egy átlagos lányról van szó, akinek mondjuk pattanásos, fénylő a bőre és a szemei sem ragyognak úgy mint "kellene" és semmi különleges nincsen benne, akkor is fennáll a "természetesen a legszebb" mondás? Vagy esetleg ekkor is az a legjobb, ha nem sminkeli magát?


2015. aug. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki nem szereti a sminket egy lányon, akkor annak jobban tetszik egy nem "tökéletes" nö, mint egy festett.


Egyébként én sez szeretem a sminkelt nöket, mert mind egyforma, semmi egyéni nicsn bennük és igazán nem is szépek, mind kimondottan "mü"hatású. Egy természetes arc, mégha kevésbé ideális kinézetü is, sokkal pozitívabb hatású, mert öszinte.

2015. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Aki smink nélkül nem szép az sminkkel sem lesz az. Nem sok mindenen változtat, elfed pár bőrhibát, kiemel ezt-azt, de az alap nem változik. És az tesz széppé valakit. Smink nélkül szerintem mindenki jobban néz ki mert természetesebb, emberibb. A bőrhibák meg semmit nem rontanak egy szép nőn.
2015. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ez így van! :)

Amit leírtál van benne igazság, hogy a külsőt látjuk meg először és az alapján ítéljük meg az embert. (Tisztelet a kivételnek)De így is azt mondom, higy egy lány smink nélkül a legszebb még ha "csúnyácskább" is. És ez a csúnya sző is elég fura hisz nincs csúnya lány mivel mindenkinek megvan a saját egyéni kis szépsége csak meg kell találni. Sajnos sok haverom nem így gondolkodik.

17/F

2015. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy*
2015. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!