Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a kedvenc youtube gurutok?...

Ki a kedvenc youtube gurutok? Melyik youtube gurut utáljátok a legjobban? Fejtsétek ki miért pont ők. : )

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc magyar Youtubeosom Breakfastatfruh. Szeretem a stílusát, azt hogy nem ökörködi végig a videóit, értelmesen választékosan beszél. Látszik rajta, hogy okos lány és nem a youtubeozásból akar megélni. Szerintem hobbiként kezdte, mos viszont komolyan veszi, és rendszeresen készít igényes, jó minőségű videókat. Külföldiek közül MayBabyt nézem. Akit nagyon utálok az Follow Anna, Móni szépségvilága, Plaura. Anna beszédjétől rosszul vagyok, egyszerűen utálom. Ezenkívül megjátszott és csak a pénzre hajt. A videóin is látszik, hogy már nem örömből csinálja, most hogy elérte a 100 ezret mégnagyobb pofája lett. A saját nevével jelzett cuccokat árulja nem kevés pénzért, mivel nagyjából 10-14 évesek nézik, őket könnyen befolyásolhatja. Volt egy kamu nyereményjátéka, amivel sok mindenkit átvágott. Illetve ez a Vigyázz kész merj szánalmas. Volt, hogy átszúrta a száját, de azt pár nap múlva leszedte. Na nekem az volt az utolsó csepp a pohárban. A vlogját egyáltalán nem nézem, néha a rendes csatornájára felnézek, de nem bírok egy videót sem végig nézni. Móni paraszt módon viselkedik a videóiban illetve félórán át beszél a semmiről, a sminkeléshez nem sokat ért, és a stílusa sem jön be. Plaura meg egyszerűen idegesítő. 18/L
2015. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Unszimpatikus:


-stilusesegyeb: Van aki végig bírja nézni a videóit? Unalmas, színvonal jó szándékkal kettes.


-EmciBeauty: Irritál minden szava, minden mozdulata, úgy maga az egész lány. Én 13 évesen azt se tudtam, mi az a YouTube, pedig még húsz sem vagyok.


-Plaura: Áhh, szemeimet és az arcomat véresre kaparom, mikor néhány másodpercre látom valahol. Megjátszott videók, dagadt vagyok de csatolok a testemről 1000 fotót típusú képek, szeretek egy titkos embert de attól félek jövőre Ő nem így fog érezni típusú válaszok. Ja, úgy nekem is menne a videózás, ha a legjobb barátnőmön felkapaszkodnék.


-Csorba Anita: Nem beauty témás, de ez a mindenkivel videózok és tolom a kamumosolyt, ez nekem nem jön be.



Semleges:


-SzilvaleSzilvuple: Hauljaival valami van. Tehát vagy azokban játsza meg magát, vagy a többi videójában, nem tudom eldönteni. Megnézem a videóit, de nem vágok eret ha hónapokig nem tölt fel semmit.



-AvianaRahl: Életvidám, kedves csajszi, mást nem igazán tudok mondani. Hasznos dolgokat oszt meg velünk, és őszinte.


Szimpatikus:


-Móni Szépségvilága: Tény, nem tiszta a szája, és megvan a maga stílusa DE! Nem lehet pénzzel megvenni. Elmondja a tapasztalatait a kapott dolgairól, akár pozitív, akár negatív. Nem tolja fel a weboldalakat az égig, csak mert adtak neki x $-ban dolgokat.


-Breakfast at Fruh: Összeszedett, jó minőségű és tartalmas videói vannak. Nem megjátszott, nem nyávogós. Vannak hibái, pl. Dáviddal is elbánt, valamint ez a Remington ProTech ajnározás (ez a másik 2 gurura is igaz, nem csak rá) kicsit sok nekem. Ennek ellenére nagyon bírom.



Nem tudom hova tenni:


-Gabifrizurai: Az utóbbi időben szépek és jók a videói, tény, hogy fiatal, de nagyon jó amit csinál. Lenne nála egy rendszer, simán 'Szimpatikus' kategóriás lenne.


-FollowAnna: Hát khm. A kamu játék az elvágta az esélyeit, viszont a lelkesedése "összeragasztotta". Megnéztem egy lány videóját amiben szerepelt Anna, és egyátalán nem játszotta meg magát. Videói érdekesek, tartalmasak. Kíváncsi vagyok ebből a füzetsorsolásból mi igaz.

2015. aug. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én régebben leginkább Mónit néztem, de mostanra kimondottan irritál. Annát néha nézem, de nem igazán jön be a csatornája. Kedvenceim: Fruzsi, Szilva és Aviana Rahl. Esztinek és Miának is megnézem néha egy egy videóját. Külföldieket nem szoktam, mert minek, ha van magyar is. Legkedvencebbem Aviana, mert mindig mosolygós és őszinte.
2015. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is Fruzsit szeretem, összeszedett, kedves. Egyetlen negatívum szerintem, hogy úgy érzem baromi sok a szponzoros videója. Ami önmagába nem is lenne baj, csak nem tudom, úgy adja elő őket, mintha valami tájékoztatót olvasnék, ami csak a jó dolgokat említi. Szóval mintha nem saját vélemény lenne.

Esztit is szeretem, de sosem tesz fel videókat, csak emlegeti, hogy majd nem sokára... Nem baj ha nem tesz fel semmit, csak ne ígérgessen. (régebben volt jellemző). Amúgy iszonyat vicces és tehetséges.

Mónit is szeretem, pont azért amit írtak, hogy őt nem lehet pénzel megvenni.

Evit és Szilvát is szeretem. Jól csinálják amit csinálnak, AvianaRah-t különösen kezdem megkedvelni.:)

16 év alattiakat nem nézek.

Akit nem szeretek az Follow Anna, nagyon mesterkéltnek tűnik, mintha nem magát adná és a pénz és bizonyára nagy szerepet játszik nála, nem véletlen lett két csatornája. A közös videóiba/vlogjaiba sokkal szimpatikusabb.

2015. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok kihagytam még Kiss Alexandrát, akinek szeretem a videóit, csak nem tudom.. Néha olyan érzésem van, mint aki nem kicsit el van szállva magától. ( de legalább van mire) Az ilyen melltartós-magamutogatós képei ellenszenvessé teszik.

Edit aránylag új guru, ő összeszedett, aranyos, okos, ügyes, és még sokat fog fejlődni.:)

Utolsó akit kihagytam: Hajni, Nekem ő az egyik kedvencem, nyugodt, profi, összeszedett.

2015. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen Edit? Mi a csatornája neve?
2015. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köki!
2015. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!