Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fajta kőpuder a legjobb?

Melyik fajta kőpuder a legjobb?

Figyelt kérdés

olyan kellene ami nem túldrágaviszont vannak benne fényvédő, uv-védő, vitaminok stb. vagy csak egyszerüen olyan ami nem árt az arcomnak. és nem zsirosodik tölle.

ti milyet használtok?

mennyibe kerül?

hol lehet venni?

mert volt egy kérdés ahol azt írták hogy amit ők használnak alapozót az pattanások ellen is segítstb. csak nem lehet e-mailt írni nekik.

előre is köszi:d


2008. szept. 7. 09:51
 1/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

itt olvastam hogy van amelyik még használ is:D

aki ide írt az milyen alapozót használ?

pudernek is van ilyen hatása?

2008. szept. 7. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

keress tiniknek/problémás bőrre való púdert-még ha nem is vagy az-

(könnyű felismerni általában ezek színesebbek),

v.vmi jó márkát hazsnálj,ezen ne sprórolj...

én jelenleg Avont használok(elégedett is vagyok),de mindig cserélgetem,kísérletezgetek..

2008. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2008. szept. 7. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Manhattan van, de az Astorok is nagyon jók. Ára kb. 2000-25000 körül van. Vagy próbálj ki egy drágábbat, pl. Clinique, v Estee Lauder esetleg Lancome. Ára kb. 6000-7000 ft, de ezekben tutira van fényvédőfaktor, meg hidratáló, és nem tömíti el a pórusaidat sem. Dm-ben, Rossmann-ban lehet venni. Az utóbbiakat pedig Douglas-ben v Müller parfümériákban.
2008. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2000-2500 Ft, bocsiiii elírtaaaam....
2008. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor az ilyen 4-5száz forintos tuti nem jó??
2008. szept. 13. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a 400-500 Ft-os. Vegyél egy drágábbat, ami tartós és nem tömíti el a pórusaidat sem...hidd el megéri. Amúgy meg a 2000-3000 Ft-ak nem is drágák, ha arra gondolsz, h van 12000 Ft-os is:) akkor az milyen tökéletes lehet:) CHANEL
2008. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nah szóval...nekem ez volt a munkám hónapokon át, hogy ilyen tanácsokat osztogattam...rossz a kérdés...nem a púdertől zsírosodik a bőröd, hanem magától, ilyen a bőrtípusod, magyarán nem a púdertől függ hogy mennyire zsíros, mert nem befolyásolja...alá kell megfelelő krémet kenni...tudom ajánlani a Vichy Normaderm nappalit...négyezer ft körül van, de mattít illetve szabályozza a bőröd faggyútermelését, hosszabb távon megoldást nyújthat a bajra...innentől fogva teljesen mindegy hogy milyen púder kerül az arcodra, a probléma eredetét kell megszüntetni:)
2009. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és most látom hogy alapozóról is írtál, szintén a Vichynek van egy Normateint nevű alapozója, ami ugyanaz a termékcsalád, és ugyanúgy zsíros bőrre való. legjobb sztem ha az előző kommentemben említett krémmel együtt használod:)
2009. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!