Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 é esen használhatok szempil...

12 é esen használhatok szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Nem 300 rétegben:) úgy szoktam, hogy 2* végighúzom a kefét a szempillámon, mert ha sok festék van rahta, szerintem ronda:D Nagyon ritkán szoktam barna szemcerkát használni, de a kontaktlencse miatt unkább hanyagolom, bár amúgy se használnám sokat.Tavaly, hatodikba, egy osztálytársam alapozott, és rohadt vastagon kihúzta a szemét feketével.Egy másik meg alapozott(kb4 árnyalattal sötétebbel) a szemöldökét leborotválta és odafestette, vastag tusvonal, szemhélypúder..És nekünk mindig azt mondta, hogy nem festi magát:DD ahhoz képest szerintem ez semmi:)
2015. aug. 21. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Azta, nálunk általánosban nem lehetett sminkelni, ha ilyeneket csinátunk volna minket kivágnak.:)

Szerintem nyugodtan szempillaspirálozz, de azért ne túl gyakran!:)

2015. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez tényleg nem sok és ha te ettől jobban érzed magad, egy szempillaspirál belefér

de amúgy 12 évesen még egyáltalán nem kell sminkelni (akkor se ha van pár ilyen osztálytársad)

2015. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene még sminkelned. Buliba vagy ha barátnőidhez mész még oké egy minimális smink, de iskolába tényleg ne fesd magad semmivel. Akkor se ha van pár olyan ismerősöd aki festi magát.

Saját érdekedben, nem szép, nem való még, aki észreveszi megszól elitél érte hogy túl hamar kezded és ha kialakul rólad egy kép, kinevetnek páran akkor azt később nehéz lesz lemosnod. Persze es attól függ hol élsz. Mert városban egy adott közösségnek kell bucsut intened ha jó hirnevet akarsz és le van rendezve, de falu helyen már örök pecsét lehet egy ilyen apró hiba is. Van ahol munkahelyen is megszólják és kigunyolják pasifaló K-nak nevezik(felnőtt 20- 30 éves nőket lányokat) ha észreveszik hogy oda munkára sminket visel.

Középiskolában 2 év múlva már egy natúr sminket viselhetsz, bár iskolától is függ hogy szabad lesz-e.

Várj vele még. Otthon sminkelhetsz vagy ha olyanok a barátnőid akkor a közös iskolán kívüli programokhoz is, csak suliba még ne.

2015. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál egyáltalán nem sok, szerintem nyugodtan használd.:)
2015. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!