Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek használjak alapozó...

Szerintetek használjak alapozót vagy BB krémet? Többi lent (13L)

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem használtam semmilyen sminkterméket de mivel most megyek 8.-ba gondoltam elkezdtek.Fogalmam sincs hogy használjak-e alapozót vagy BB krémet.Van ahol azt hallottam hogy a BB krém ebben a korban elég és hát szerintetek ez hogy van? Eléggé zsíros a bőröm szóval (szerintem) nem mindegy hogy milyen alapozót illetve milyen BB krémet veszek.Nem mondanám hogy sok pattanásom van de hát azt se hogy kevés.Ha veszek alapozót vagy BB krémet akkor még is milyet? Ja és ezek mellé korrektort is szeretnék használni a karikáim ellen :/.És ezek gondolom fixálni kell szóval a púderekkel is gondba vagyok hogy milyet vagyek :S Lécci segítsetek

2015. aug. 21. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kellene 13 évesen még alapozót, meg púdert használnod. Keress a pattanásos arcbőrre tiniknek való készítményeket és várd ki, amíg helyre jön az arcbőröd.
2015. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok lesz. Hidd el. Én is hamar elkezdtem sajnos. Eltömíti a pórusokat teljesen.

Szerintem inkább járj kozmetikushoz, ő kikezeli az arcodat!

2015. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 évesen még semmi szükség erre.

De ha használni akarsz akkor csak megfelelő minőségű termékeket, mert az olcsó vacaktól ronda lesz a bőröd.

2015. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 24. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!