Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót/BB krémet/púde...

Milyen alapozót/BB krémet/púdert használjak?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami matt hatású, mert a bőröm nagyon hamar kifényesedik. Eddig a Catrice All Matt Plust használtam, de úgy érzem, hogy az nekem túl erős fedést nyújt, elég lenne valami "könnyebb". Azért szeretnék használni valami sminket, mert nem egyenletes a bőrszínem, néhol vannak piros foltok, karikák a szemem alatt, ezek elfedését szeretném. Szerintetek mit lenne érdemes használnom?

2014. szept. 7. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem Avonos CC krémem van. Nekem ez teljesen jó, egy próbát megér:)

17/L

2014. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kinéztem magamnak az Essence Soft Touch Mousse alapozót, annak nem túl erős a fedése :) am nézz szét a Krémmánián!
2014. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami normálisat használj mindenképp, ne az alapozón spórolj soha. Pl a Bourjois 123 szép matt és tartós alapozó, közepes fedéssel. Púder sem kell rá.
2014. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az ára miatt lesz jó egy alapozó, sőt..

Amúgy én zsíros bőrre való Eveline BB krémet használok, olvass utána a kremmania.hu-n, ott is jókat írnak róla.

2014. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindegyiknek utána nézek!
2014. szept. 7. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
drogériások szerintem tökéletesen jók. maybelline és rimmel bb-t próbáltam még, elég könnyedek. ha színben találsz megfelelőt, én ezeket ajánlom. : ) a garnier olajmentes bb viszont tele van alkohollal és nagyon kiszárította a bőrömet, így azt nem ajánlanám.
2014. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Avonból egy színezett hidratálókrémet használok, és elég jól fed, de szinte láthatatlan, és könnyű
2014. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!