Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevaló lövés porcba?...

Fülbevaló lövés porcba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lövetni csak nagyon sok rosszat hallottam rola.. szeretnék hallani más véleményt is

2015. aug. 21. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát porcba, attól függ hogy hova? Kívülre a füled szélén egy helyen átszúrt fülbevalónak vagy kisporcot lehet lövetni. Ám ha beljebb esetleg több helyen átszúrt karikát szeretnél, esetleg felülre ahol már görbül a porc csak szúrni ajánlatos, mert ha löveted összeroncsolhatja a porcot és az aztán nem jön helyre. Lövetés párti vagyok, mivel az sokkal gyorsabb és kevesebb kellemetlenséggel jár a beavatkozás mintha tűvel szenvedtek, de az ékszer, fülbevaló helyétől függ hogy lehet-e vagy ajánlatos-e lőni, vagy pedig csak szúrni lehet.
2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az orromat (oldalról sima orrpiercing) lövettem és nem bántam meg. :) Pláne örültem hogy lövettem miután láttam a youtube videókban hogy az ugyanilyen piercing készítésénél ha szúrják akkor mennyit és milyen sokáig küzdenek mire bent lesz. Bár ezt az ékszert lehet és ajánlatos is inkább lövetni.

Szépen probléma nélkül viszonylag gyorsan kb 1 hónap alatt teljesen gyógyult, nem piros, nem gyulladt, nem fáj. :) Ha olyan helyre akarod ahol lehet lövetni akkor csak lövesd bátran. jó ara ügyelni kell hogy az ékszer amivel lövik elég szúrós hegyes legyen hogy ne roncsoljon és hogy ne legyél arra a fémre allergiás és semmivel sem rosszabb, nem gyógyul hosszabban, sőt jobb és gyorsabban is gyógyul mint a szúrás.

A fülemet magamnak csináltam,(helixeim vannak) mivel a lövetés nem épp a legolcsóbb, meg a szúrás sem ha az ékszerész csinálja.

Most is az a véleményem hogy ha több pénzem lett volna és türelmes mindenre nyitott közelben levő ékszerészt, piercingest találtam volna akkor oldalról lehet hogy lövettem volna amig sima a porc és porc komolyabb károsodása nélkül nélkül lehetett volna lövetni is, de felül a fülem hegyénél ahol lehajlik a porc, csak szúratni mertem volna. ám igy mindegyiket szúrtam.

Szépen gyógyulnak, bár lekopogom mert még kell nekik idő mire azt lehet mondani hogy gyógyult.

2015. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos, és sosem volt vele semmi problémám azon kívül, hogy meg kellett szokjam, hogy ott van (sokszor megrántottam a hajammal, így 2-3 hétig lófarokban hordtam). Nekem helix piercing helyén van. Az egyetlen, ami egy picit zavar, hogy a fülbevaló vége néha megszúr.
2015. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

még gondolkodom rajta

2015. szept. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!