Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jobba a fülporcba a...

Miért jobba a fülporcba a szúrás mint a lövés?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A lövés roncsolja a porcot, lassabban gyógyul, könnyebben begyullad.

A szúrásnál ilyen gond nincs.

2015. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én egyet értenék az előző válaszolóval.Nekem mondjuk lövetve lett (1 hétig normális volt) aztán begyulladt és bedagadt.Mostmár mondjuk semmi baja, de ha esetleg lövetnél akkor azt ajánlom, hogy ha esetleges gyulladás bekövetkezne akkor szerezz be cataflant :D egyből nem érzed a fájdalmat, mert nagyon erős :P (félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy gyógyszerezd be magad :D)

Bár mondjuk még mindig bent van a fülbevaló a fülemben és bírja, szerintem megérte, mert fájdalommentes volt :D

2015. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) azóta már lett kettő a fülemben és mind a kettőt szúrták. az elején egy kicsit meg volt dagadva de most már lejjebb ment a duzzanat, egyátalán nem fáj és már mozgatni is tudom fájdalom nélkül. 2 hete csináltattam :)
2015. júl. 31. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kozmetikusnál lőttem és semmi baja. *lekopogom*
2015. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!