Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimis lányok ti hogy sminkelit...

Gimis lányok ti hogy sminkelitek magatokat a suliba?

Figyelt kérdés
Mennyi és milyen termékeket használtok?
2015. aug. 22. 22:15
1 2 3
 11/22 matita válasza:
30%
Én szeretek természetes maradni, úgyhogy csak korrektort (amikor kell akkor alapozót), tust, szempillaspirált, púdert és ajakápolót használok. Nagyon ritkán szemhéjpúdert és/vagy rúzst, de azokból se erőset. A márkák változók, sok különböző terméket használok, viszont például az Yves Rochert tudom nagyon ajánlani. :)
2015. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
korrektor,púder,bronzosító,szemöldök por, szempillaspirál. Márkára meg azt tudom mondani hogy azon amit mindennap az arcodra kensz nem érdemes spórolni. Figyelj oda hogy jó minőségű termékeket használj.
2015. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
29%

nekem szerencsére szép arcom van nem kell se púder se alapozó. remélem te is ilyen szerencsés vagy :)

én csak szempilla spirált használok meg felül a szemhéjamat kihúzom feketével meg alul de csak félig nagyon vékonyan. ezzel nagy figyelmet kapsz a szemedre! egy szájfény nálam is néha becsúszik :D

2015. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
az elöző vagyok én csak avonos terméket használok :)
2015. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mindennapokra általában korrektor, szempillaspirál, szájfény. Ha olyan kedvem van, akkor tusvonalat rajzolok, vagy felteszek egy nude rúzst:) 16/L
2015. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, szempillaspirál. Esetleg, ha nagyon ronda épp az arcom, akkor egy kevés alapozó. 18L (nekem ez a természetes, nem az, hogy 25 féle dologgal "természetesre" kenem magam...lehet lepontozni :) )
2015. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó : Dehogy, semmi gáz nincs ezzel..

2015. aug. 24. 21:57
 19/22 anonim ***** válasza:

Igaz én nem gimibe járok de sehogyan sem.

Régebben korrektor,szemceruza(fekete,fehér),szempillaspirált használtam.

2015. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Primer vagy hidratáló(Babyskin)

Alapozó,vagy csak korrektor(Rimmel stay matte,catrice camuflage korrektor,essence stay all day)

Púder(rimmel stay matte)

Szempillaspirál(maybelline one by one)

Szemöldök ceruza(catrice)

Fehér szemceruza(catrice)

Bronzosító,pirosító(essence,makeup revolution)

Ajakápoló(yves rocher kókuszos)

Nagy ritkán avon fixáló spray. :))

2015. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!