Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most megyek 8. Osztályba és...

Most megyek 8. Osztályba és szeretnék elkezdeni sminkelni, szerintetek a bőrhibákra egy kis korrektor, nagyon természetes szemhély púder (a bőrszinemtől 1-2árnyalattal sötétebb) és szempillaspirál sok lenne vagy jó?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok.
2015. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jò:)
2015. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kőszi a válaszokat, amúgy én is ezt gondoltam csak azért tettem fel a kérdést, hogy mások is így gondolják.

Szájfényt és ajakbajzsamot eddig is használtam és nyáron rászoktam kicsit a piros színű rúzsra ami egyrétekben csak egy kis színt ad, teljesen olyan mintha egy ajakbalzsamot használnék ami kicsit szárazabb és sötétebb árnyalatú.

2015. aug. 23. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én most ballagtam, de én is 8.-ba kezdtem sminkelni. Az én sminkem piros rúzs, szempillaspirál, szemceruza, korrektor, alapozó, púder-ből állt.:DD Az LB-m is hasonlóan sminkelte magát, csak ő rózsaszín rúzst használt.:D Akár hányszor szóltak a tanárok annál jobban kentük be a szánkat.:D a végén abbahagyták a beszólogatást.
2015. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a ballagásra voltam először kifestve, de akkor is csak szempillaspirál volt, én kilencedikben-tizedikben kezdtem el sminkelni. A szempillaspirál oké, korrektor az kell ugyebár, de a szemhéJpúder az szerintem fölösleges. Ha természetes árnyalatú az méginkább mert nem látszik, de az olyan, ami meg látszódik, nevetséges egy nyolcadikos lányon. Ráérsz még a sminkeléssel.
2015. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szemhély púder az ami elhanyagolható. Viszont minden nap lefekvés előtt alaposan moss le minden sminket az arcodról, és használj arckrémet, ha nem figyelsz ezekre oda akkor a későbbiekben nagyon ráncos és csúnya lehet majd a bőröd.
2015. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az elfelejtettem hogy a halvány rózsaszín is elfogatható?

És utolsó mégis mikor tanuljam meg ha nem ilyen korba?

2015. aug. 23. 17:43
 8/11 rainbowcloud válasza:
100%
Szerintem sok. Sok nyolcadikos lányt látok kisminkelve és szerintem ez az egész fölösleges. Nem tudom, hogy az osztályodban hányan sminkelik magukat, de szerintem minden képpen elhanyagolható. Mondjuk a szempillaspirál, korrektor még nem a világvége, de rúzs és szemhélypúder nem hiszem, hogy 14 éves lányhoz illik. Na meg, az emberek keményen elítélhetnek emiatt. Nálad max a bálba és a ballagásra lenne érdemes erősebben kisminkelni.
2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rúzst egyátalán nem akartam használni, csak a szünetben indőnként felkentem egy réteggel egy pirosból ami egy rétegben csak egy kis színt ad a számnak.

A szemhély puderből meg nem egy sötét színt akarok használni hanem egy halvány rószaszínt.

2015. aug. 26. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem som, de felesleges a szemhély púder ennyi idősen.Bár én 24 vagyok, nem tudom most mennyire szabadok a 8-osok.

Amikor én voltam akkor csak szempilla spirált hsználtunk.

Egyébként alapozót púdert nem ajánlom mint kozmetikus,

1: tömíti a pórusokat és kamaszkorban vagy, könnyebben leszel pattanásos.

2: Roncsolja a bőrt.Nem hagyja levegőzni, és felszívja a bőröd ami káros, ráadásul ha nem jó minőséget veszel és nem a te bőrtípúsodnak megfelelőt...zsírosíthatja, olajosíthatja az alapból (ebben a korban) erre hajlamos bőröd, emellett a bőr nedvességtartalmát is felszívja...

20 évesen a hugom is úgy néz mi mint egy 28 éves a sok sminkeléstől, éjszakázástól 😕

Vigyázni kell a bőrre

2016. szept. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!