Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Attól hogy sminkelek, még...

Attól hogy sminkelek, még lehetek természetes szépség?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva már fogalmam sincs mit higgyek: sokan azt mondják, hogy csak az a természetes szépség ha valakin abszolút semmi festék sincs. Mások meg azt fújják hogy egy kis smink még nem számít, az csak kiemeli a szebb részeken az arcon. Na már most: én porral kiszoktam picit tölteni a szemöldököm hogy dúsabbnak tűnjön, korrektort használok és szempillaspirált, és mostanában azon gondolkozok hogy kipróbálom az alapozót is (természetesen nem tíz rétegnyit, csak annyit, hogy normálisan fessen).

Ettől még lehetek természetesen szépség? Sokan mondták már ezt rám, nem szeretném lerombolni ezt az illúziót, mert picit hízelgő nekem ez a jelző. :3 Ti mit gondoltok?



#smink #szempillaspirál #korrektor #alapozo #természetesen szépség
2015. máj. 17. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz, ha nem elfedni hanem kiemelni akarsz a sminkkel, mert nem mindegy
2015. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

szerintem egy kevés korrektor szempillaspirál és szemöldökfestés bőven belefér a természetes szépség kategóriába!:) én is csak ezeket használom

én személy szerint nem használok alapozót, nem szeretem, és ezt később megköszöni a bőröm:)

de ha szeretnél hazsnálj nyugodtan, de csak óvatosan és a megfelelő árnyalatokkal dolgozz!:)

2015. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen.:))
2015. máj. 17. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes szépségnek tartanak akkor gondolom szép bőröd lehet, minek az alapozó?
2015. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát természetes szépségnek azt nevezzük, aki természetesen, á la natúr szép. Ettől függetlenül senki nem tiltja, hogy sminkeljen, úgy is lehet szép - mondjuk egy jó alapot művészet elrontani. Akkor van baj, ha valaki szép kimázolva, aztán ha lemossa, rá se ismersz és tök rusnya. Na ez is ritka mondjuk. :D A, mert akin két tonna vakolat van, az valószínűleg valamit el akar takarni.
2015. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kevés smink még simán beletartozik a természetes kategóriába. Meg a natúr smink is, amit mondjuk legtöbb férfitársam nem tud h az is smink. Szóval az átlag csávó észre sem veszi az alapozót, meg a színtelen szájfényt stb.

Egyébként túl van lihegve ez a természetes dolog. Egy értelmes férfinak olyan nő kell, aki jól érzi magát a bőrében, és jó a kisugárzása, tökmind1, h azt sminkkel éri el vagy sem. Ha épp olyan kedve van miért ne sminkelhetne, v festhetné a haját, nem élünk már a középkorban...

Az ízlésesség a lényeg meg az összkép, kisugárzás.


24/F

2015. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!