Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb BB krém...

Melyik a legjobb BB krém pattanásos bőrre? Nagyon csúnya a bőröm és most kipróbáltam egy garnier bb krémet és attól nagyon csillog a bőröm.

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan BB krém, ami rendbe hozná a pattanásos bőrt. Persze, vannak olyan termékek amik ezt ígérik, de nem hiszem hogy használna... Asszem az Essence-nek van egy ilyesmi terméke. Én amúgy csak arra használom a BB krémet, hogy valamennyire eltakarja a problémás arcbőrömet. :/
2015. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor mi a hatásos a problémás bőrre?
2015. aug. 25. 10:11
 3/7 anonim válasza:

Egy BB krémmel nem fogod tudni helyre hozni a bőrödet, sajnos! Reggel és este is tisztítsd meg (arctisztító + tonik), hidratáld, esetleg menj el bőrgyógyászhoz, és az általa felírt krémet kend a pofidra. De ha nincs kedved dokihoz járni, menj el a patikába, mondd el hogy mi a problémád és biztos vagyok benne, hogy tudnak majd vény nélkül kapható krémet ajánlani (pl. akneroxid). Járj rendszeresen kozmetikushoz, heti legalább 1x radírozd le az arcod, étkezz egészségesen, igyál naponta legalább 2 liter vizet. Próbáld ki a teafaolajat, sószappant... Hidd el, egy kis odafigyeléssel ha megszüntetni nem is tudod, de csökkenteni tudod a bőrproblémáidat! Kipróbálhatod a csalán kúrát is. Ha nem változik semmi, esetleg menj el orvoshoz, okozhatja ezt allergia is vagy a hormonok.

Egyébként a Garniernek van egy Pure Active nevezetű BB kréme, amit kifejezetten pattanásos bőrre fejlesztettek ki.

Sok sikert !:)Puszi.

2015. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. (éppen azt próbáltam ki a pure activet :D)
2015. aug. 25. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon pattanásos bőrre kétszeresen sem jó a BB. Egyrészt nem sokat segít a pattanások eltüntetésében, másrészt a benne lévő hidratáló krém sem tesz jót a zsíros, aknés bőrnek.
2015. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pattanásos bőrre ne használj BB-t. Inkább megfelelő arcápolókat meg egy jó korrektort szerezz be. Az elég lesz.
2015. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz arckezelésre.És kérj tőle tanácsot,hogy milyen krém lenne jó az arcbőrödre.Biztos vagyok benne,hogy ajánlani fog valamilyen krémet.Nekem is problémás a bőröm de amióta eljárok kozmetikushoz és jobban oda figyelek az arcomra enyhültek a pattanások.Én nem használok rá tonikot.Egy antibakterális szappan mosom reggel,este és utánna krémezem az arcom valamint hetente 2-er radírozom és pakolást is rakok fel. :) A himalaya herbalsnak van egy jó pakolása a zsíros kombinált bőrre meg főleg jó.Szerintem megér egy próbát :) De én inkább azt mondom,hogy törekedj arra,hogy amiket használsz az arcbőrödre legyen természetes alapú.
2015. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!