Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a legjobb barátnőmnek, hogy nem csúnya?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy fojton azt mondja magáról, hogy csúnya, és nem hiszi el amikor mondom neki, hogy milyen nagyon szép. de tényleg szép, nehogy azt higgyétek, hogy csak a baráti elfogultság, mert tényleg nagyon szép.

plussz mindig tök csúnya csajokkal lóg, és megkérdeztem tőle, hogy ki a szép, ha nem ő, erre azt mondta, hogy azok a ronda pi.csák akikkel lógni szokott, pedig az egyiknek lapátfüle van a másiknak meg lófeje :\ nem csak féltékenységből mondom.

bocsi a hosszú szövegért, de már pszihológushoz akar menni, mert mindenki mondja neki, hogy szép, de nem hiszi el, azt hiszi magáról, hogy ronda :(

hogyan tudnám megértetni vele, hogy igenis gyönyörű? mert már nem tudom mit csinálhatnék :(

15/L(mindketten)


2010. aug. 24. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :D 15/L
2010. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen az vagyok :D xD
2010. aug. 24. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van olyan nő, aki szerinte szép, és mondjuk híres is, akkor mondd neki, hogy hasonlít rá. Persze azért tényleg legyen egy kis hasonlóság köztük, azon kívül, hogy szépek :D
2010. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a bnőm és nem tudom hogy oldjam meg mert nem tetszik neki fiú viszont sztem ez beválik ha van olyan fiú aki tetszik neki akkor csak neki hiszi el hogy szép én is ilyen voltam sírtam is hogy csúnya vagyok de ezen már csak nevetek
2010. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet, majd keresek egy hírességet akit szeret :)

köszi

2010. aug. 24. 16:31
 6/9 A kérdező kommentje:
van egy fiú aki teccik neki, de én nem ismerem és nem tudom, hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot, hogy elmondja neki :\ talán rálopakodok bnőm msnére és ott szólok neki :D
2010. aug. 24. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok mint a barátnőd.Mostmár pszichológushoz is járok,mert olyton rossz kedvem van e-miatt.Nálam ezek a trükkök sem jönnek be.Sajnos a tükör nem hazudik.:(
2010. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem olyan képet is mutathatsz neki, aki kevésbé szép...és akkor rájön, h ő azokhoz képest mennyire szép:)

illetve mond neki azt, h örüljön annak, h olyan, amilyen, mert vannak a világban, akik éheznek, nyomorognak, vagy torz az arcuk...és mit nem adnának az ő szépségéért:)

a hírességes dolog is jó...keress olyat, aki tényleg ha egy kicsit is hasonlít rá...valamint, ha egy olyat mondasz neki, h azt mondta rád egy ismerősöm ( lehetőleg akit nem ismer, és ha rákérdez is kiaz, tudj rá mondani vmit) hogy mennyire szép vagy:)

tudom, h ez hazugság...de szerintem ez nem annyira az:$

vagy nem tudom...ez lehet nem olyan jó ötlet:D

ezt gondold ink meg, nehogy rosszul süljön el:D

remélem segítettem:)

2010. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
á-á az itt a gond hogy barátot szeretne d enem volt neki ...én is ilyen vagyok csak fiúba legyen neki mert csak paranoid lesz és idegbeteg 19 éves fiú
2010. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!