Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudok venni/csináltatni...

Hogyan tudok venni/csináltatni dioptria nélküli szemüveget? Többi LENN.

Figyelt kérdés
Csináltatni szeretnék dioprtria nélküli szemüveget, de nem tudom hol lehet, mennyiért kb. És ott ki lehet választani a keretet? Ha igen, milyen keretet ajánlotok, amin nem látszik hogy divatszemüveg? Válaszokra negy a zöldpacsi!

2015. aug. 28. 22:30
 1/4 opened paradise ***** válasza:
87%

Bemész,kinézel egy keretet és csak azt veszed meg.

Ezek nem üveg nélkül vannak,úgy érdekesen nézne ki a próbálásnál.

2015. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bemesz barmelyik szemuvegboltba. Mosolyogsz egy szeleset es a kedves elado neninek/bacsinak elmondod hogy mit szeretnel.


O latni fog teged (ellentetben velunk...) es ajanlani fog a fejedhez/stilusodhoz/hajviseletedhez/eletkorodhoz passzolo kereteket. Felprobalod oket, nezegeted, fotozgatod magad, elkuldheted uziben a csajoknak, hogy mit szolnak hozza, es amelyik a nyero, azt megveszed. Megkered oket, hogy tegyenek bele egy dioptria nelkuli lencset.


A szemuvegeknel mindig ket tenyezo hatarozza meg az arat, a keret es a lencse. A keret, ha markas, ha divatos, ha extrem anyagbol van olcsotol a csillagos egig. A lencse dioptriatol es egyeb tenyezoktol fugg (csillogas szuro, UV-re sotetedo, stb).


Neked csak a keret osszegevel kell szamolnod, es jo esetben az arak ki vannak irva. Ne az elso Prada keretet kapd le, mert az nem lesz olcso ;)


Nem kotelezo akkor ott megvenni. Atmesz egy masik helyre es korulnezel ott is. Sot! 2-3 uzlet utan mar lesz fogalmad, hogy milyen aron mozognak a keretek, illetve az alkalmazottak mit ajanlanak ami hozzad illik. Ha 3bol 2 az ovalis fele hajlik es a csajok szerint is jol all, akkor valoszinu hogy az a te "formad".


Amugy lehet hogy a lencset ott helyben belevagjak (megvarod) vagy masnap visszamesz amikor kesz lesz.

2015. aug. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ja igen, elso leirta a lenyeget, eleve mar lesz uveg a keretben :D Nem kell varni semmire, azonnal elhozhato ;)


(en szoktam varni mert nekem messzilato kell bele:(

2015. aug. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Nekem is,de ahol én vettem,ott 3 nap :/

Mondjuk lényegesen olcsóbbak is...

2015. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!