Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valahol olyan színes...

Lehet valahol olyan színes kontaktlencsét csináltatni, ami teljesen elfedi a sötét szemet szürkére?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésben nagyjából minden benne van. Olyan helyet keresek, ahol dioptriás vagy dioptria nélkül csinálnak színes kontaktlencsét és nem ilyen online webshopokból való lencséket árulnak amiknek a fele káros anyagból van. Nem tudom, hogy a Vision Express csinál e ilyet, ilyen helyekre gondolok, hogy Ofotért stb. A pénz nem akadály, csak mert olvastam, hogy bizony vannak ilyen helyek csak kissé drágák, de nem baj. És azt se mondja nekem senki, hogy nem létezik olyan lencse, ami teljesen lefedi a sötét szemet világosra, mert néztem sztárokat, énekeseket, akik színes lencsét használnak, hogy úgy váltogatják világosról sötétre, sötétről világosra a szemüket, hogy csak na és észre sem vehető. Köszönöm előre is a segítséget. 19/F

2014. nov. 1. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] Na erre gondoltam.
2014. nov. 1. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Ofotértben és hasonlókban nem is foglalkoznak színes lencsékkel. Interneten rendelhetsz, nem értem milyen káros anyagról beszélsz, semmi ilyesmi nincs bennük. Csak nagyon gyenge az oxigén áteresztő képességük... de ez pont a színezék miatt van, szóval mind ilyen ha full fedésű kell.
2014. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És tudsz valami jó oldalt?
2014. nov. 1. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olcsó, és egész jó lencsék.

2014. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!