Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vélemények a 4D műszempilláról?

Vélemények a 4D műszempilláról?

Figyelt kérdés
Tényleg fentmarad akár 2 hónapig is? Illetve tényleg nem károsítja a saját pillákat?

#szempilla #műszempilla #4D műszempilla
2015. aug. 29. 09:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg ha már csúnya, akkor nem lehet leszedetni? Muszáj újracsináltatni?
2015. aug. 29. 09:33
 2/7 anonim válasza:

talán ez segítség

[link]

2015. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon imádom. Nekem 2 hónapot simán kibír,de a havonta szoktam járni töltetni (2000ft egy töltés) és így mindig nagyon szép.

Természetesen nem kell életed végéig járnod,ha meguntad akkor hagyod,hogy lepotyogjon vagy megkéred a kozmetikust,hogy szedje le.

Nekem nem károsította a saját pilláimat,bár nagyon figyelek rá.

A mindennapos göndörítés,spirálozás (nem kis mennyiség) és a nap végi lemosás sokkal jobba törte és megviselte a pilláim.

Így,hogy műszempillám van nyáron sem kell aggódnom,hogy lefolyik rólam a festék a strandon vagy,hogy éjszaka nem mosom le és széttörnek a saját szempilláim.


Sok rémtörténetet lehet olvasni,minden esetre nekem nagyon bevált és imádom. Sok bókot is kapok miattuk.

Ha van kérdésed nyugodtan írj.

2015. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Hogy ez mekkora sületlenség, hogy 4D :-D :-D :-D


Na akkor figyelj: 3D-ben gondolkozik az ember: magasság, szélesség, hosszúság. Tekintettel arra, hogy amióta világ a világ 3D-ben élünk, ezért minden műszempilla, még Gina Lolobrigida életében is 3D volt!!! Az, hogy most a sima műszempilla helyett azt mondjuk, hogy 3D ez csak egy plusz infó. Régen is volt a műszempillának magassága, hosszúsága, szélessége (mélysége, ha úgy tetszik). A sajátodnak is.


Szóval 1D, 2D, 3D, 4D véleményem: a műszempilla az műszempilla. Ha megfelelő ragasztóval teszed fel, akkor nem károsít. Ha ócska ragasztóval teszel fel egy ócska szintetikus műszempillát, akkor az esetleg károsíthat, de nem törvényszerű. És nem a műszempilla határozza meg legfőképpen, hogy meddig marad fenn, hanem a ragasztó!!! És az, hogy ki milyen technikával tette fel.


Fel tudok én tenni neked egy ritka rossz minőséget olyan szuper ragival, hogy 3 hétig is ott lesz. De fel tudok tenni neked egy hiper-szuper műszempillát istentelen ragasztóval, ami aznap le fog esni. Szóval ez jóval összetettebb annál, mint amit abban a linkben hallotok, olvastok! A baj az, hogy 10-ből 8-an amatőrök a műszempilla felhelyező "szakemberek".

2015. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó..kicsit butaságokat beszélsz. Inkább nézz utána mielőtt az észt osztod.

Igenis van különbség a 3D és a 4D között.

1D: egy saját szempilládra egy szál műszempilla kerül

2D: itt egy pillára már 2db kerül,tehát igencsak lesz különbség, mivel itt már kétszer annyi szálat helyeznek fel (250-350dbot!)

3D: Ha még dúsabb pillákat akarsz,itt már 2-3 szálat is felhelyeznek egy pilládra

és így tovább.. 6D-nél már olyan vékony és könnyű szálakat fejlesztettek ki,hogy akár 4-5-6 szálat is feltesznek egy pilládra.


A másik,hogy a 3D-s szempilla még vastagabb,nehezebb és törékenyebb szálú addig a 4D-s már vékonyabb,rugalmasabb. Tehát igenis van különbség :)

2015. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon bevált és csak ajánlani tudom, ha el is kezd hullani és ritkulni, mert nem jutok el töltéste időben, akkor is gyönyörű :) Abban viszont tudnátok segíteni, hogy ha sminkelem a szemhéjam, majd le akarom mosni, akkor milyen arclemosót használja? Egyszer garnier arctejjel csináltam és pár szálat leoldott :/
2015. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg,hogy olajmentes lemosóval mosd le,és próbáld ne dörzsölni. Az olaj oldja a ragasztót így könnyebben kifog hullani,illetve a dörzsölés se tesz jót neki.

Ilyen cicamosakodással szépen lelehet mosni :)


Én amúgy a baleának használom az olajmentes lemosó korongját (azthiszem kifejezetten szemre van). Egy száll se hullott még ki tőle,és még olcsó is.

2015. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!