Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől függ, hogy a septum...

Mitől függ, hogy a septum piercinget porcba vagy a bőrbe szúrják?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni, de a porcos verziótól rettentően félek, főleg úgy, hogy néztem is videót arról ahogyan másoknak átszúrták. S mennyire szúrják felülre, alulra? Próbálkozom most ilyen "homemade"ekkel, hajlítgatok, de nem tudok rájönni, hogy mitől függ..

Esetleg tudtok egy jó helyet, ahol nem is olyan nagyon drága, és szépen is szúrják, tapasztaltak? :)

19/L



2015. aug. 29. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a a septum úgy lett kitalálva, hogy eredetileg porcba szúrják... de aztán rájöttek, hogy mi a francnak ha lehet a bőrbe is és a gyógyulási ideje is kevesebb sokkal.

Szerintem a piercertől függ, vagy ahogy kéred.

2015. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szebb ha porcban van, vagy a lyuk utána ha esetleg kivenném akkor jobban fog látszódni? Turcsi orrom van, csak azért :D
2015. aug. 29. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy látszódna a lyuk. :)

Amúgy a septumosoknak szokásuk behajtani a piercinget, ha olyan helyre mennek ahova nem illik a pc... már ha ilyen okból szeretnéd kivenni.

Hát van pár ember akinek porcba tetszik, mert 'az az igazi' septum.

Simán mehet a bőrbe, a többségnek ott van szerintem. De amúgy egy piercer biztos megválaszolja a kérdéseidet. Van a közelben? :)

2015. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, hogy hová és kihez megyek majd. :) És nekem inkább legyen "kevésbé igazi" a septum, minthogy esetleg ne tudjon meggyógyulni mert porcban van :/

És igen ez is egy nagyon pozitív tulajdonsága a septumnak!! *-*

2015. aug. 29. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét a szúratáshoz. ;)
2015. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!