Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti, hogy használjátok...

Lányok! Ti, hogy használjátok a szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Már egy ideje sminkelek, de a spirálozással mindig óriási gondjaim voltak (holott ez a legegyszerűbb lépés). Most elfogyott a tusom, anélkül pedig csak a szempilláimon van a hangsúly, így képes vagyok órákat eltökölni vele, ami azért nevetséges. A spirál keféjéről letörlöm a felesleget, ide oda mozgatom a kefét, a szempillavégekre ügyelek és nem viszek fel sok festéket mégis csúnya lesz, vagy összeragad vagy nem szép ívelt, tűvel szoktam egyenként a szálakat szétválasztani (nem még nem szúrtam ki a szemem soha:D) , de van, hogy az se segít. Ma este programom lett volna, de már lefújtam az egészet, mert legalább vagy 20x lemostam a festéket a szememtől, szóval már tök vörös és rosszul vagyok az egésztől....

nagyon sok spirált kipróbáltam már, soha nem 100forintosakat, mindig márkásakat meg olyanokat amiket már láttam felkenve máson, rajtuk szép, rajtam nem...

Miért? Mit csinálok rosszul? Vagy lehet a szempilláimmal van baj?

Még egy kérdés. A sok sminklemosástól alakulhat ki árpa a szemen? Mert valami olyasmi duzzanat van most a szmpilláim tövébe....


2015. aug. 31. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Kiveszem a tubusból a spirált. Egyik oldalán, amivel spirálozni fogok lehúzom a festéket a következő módon: a tubus széléhez teszem vízszintesen a spirálos részt és kicsit lehúzom róla a festéket. Elég sok lejön belőle, egy spirálomnak se lett tőle baja és amikor visszateszed a tubusba, akkor a festék nagy része is visszamegy vele együtt. És ezt követően használom pár rétegben.


Előtte általában be szoktam göndöríteni a szempilláimat és úgy kapnak egy szép ívet, ezt neked is ajánlom.

2015. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még azt vettem észre, hogy ha előtte vagy a spirál keféjét vagy a szempillám bevizezem akkor egy fokkal jobb
2015. aug. 31. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat vársz a szempillaspiráltól... azok a nők, akik ezeket reklámozzák, 3 órás sminkelésen, műszempilla-felrakáson, majd számítógépes utómunkákonn esnek át, amitől úgy tűnik, hogy gyönyörű, hatalmas, göndör szempillájuk lett a spiráltól. Ennek ellenére egyetlen barátnőmnek vagy ismerősömnek sem lesz olyan, bármilyen márkás spirált is vesznek. Csak éppen a többség ezzel nem foglalkozik. Van akinek kevésbé, van akinek nagyon durván, de mindenkinek összetapadnak a szálak, összevissza állnak, és nem érdekli őket.

Ha ennyire nem tudsz túl lenni azon, hogy nem lesz szupertökéletes a szempillád a spiráloktól, akkor inkább hagyd a fenébe. :D Annyit nem ér, hogy emiatt idegeskedj, meg lemondd a programjaidat... annyit meg főleg nem, hogy tönkretedd a szemedet. A sok festegetéstől, piszkálástól meg mosástól komoly bajod lehet. Lehet, hogy már lett is.

Vagy próbáld meg csak a szemhéjadat festeni, vagy rakass fel mittoménhánydés műszempillát, azok elég feltűnőek... ugyan nem értek vele egyet, meg hát ki is hullanak és újra kell rakatni, de inkább az, minthogy szétpiszkáld a szemeidet állandóan.

2015. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van rengeteg videó a spirálozásról.

Én lentről felfelé szoktam húzni a spirált több rétegben hogy szépen fedjen. Ha jobbra balra mozgatnám akkor nekem is összeragadna.

2015. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elmehetsz kozmetikushoz aki befesti és pár hétig szép tartós nem kell spirálouni. Esetleg kikérheted az ő tanácsát is hisuen szakértő és nem kell szégyelni az ilyet. Azért van hogy segítsen.
2015. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a közvetlen környezetemben azt látom, hogy mindenkinek szebben van kifestve a szempillája, mint az enyém. Nekem pont nem az lenne a lényeg, hogy extraszuper hosszú és dús legyen, hanem épp az, hogy csak természeteset szeretnék, annyit várok, hogy ívelt legyen és ne tapadjon össze. Voltam már tartós szempillafestésen is, hogy őszinte legyek észre se lehetett venni rajta. De lehet igazatok van és nem is olyan rossz csak én látom annak.
2015. aug. 31. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémádat.
2015. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy egyszerre húzom jobbra-balra és előre. De főleg a tövénél mozgatom oldalra, a hosszát ritkábban.
2015. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tartós 4D-s műszempillában nem gondolkoztál?

Nekem nagyon hosszú szempilláim vannak,viszont elég ritkák és a spirálpzástól ügye mégjobban összeálltak,így hiába voltak nagyon hosszúak és íveltek nem volt szép. Elmentem a kozmetikusomhoz és kipróbáltam (ennek már lassan 1 éve) a műszempillát.

Nem irritálja a szemet,nem kell vele vacakolnom,nem kell félnem,hogy elfolyik a festék és a legnagyobb örömöm,hogy esténként nem kell kínlódnom a lemosásával.


Mióta fent van a saját szempillám is jobb lett,mert nem nyúzom annyit. Érdemes lenne szerintem utánaolvasni.

Nem csak ilyen óriási,műhatású szempillák léteznek,ezek különböző hosszúságúak és vastagságúak tehát ha jelzed,hogy természeteset szeretnél akkor olyat csinálnak és a kutya nem mondja meg,hogy mű :)

2015. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet, hogy a szempillaspirál formulája olyan, hogy nem csinál szép pillákat. A túl nedves formulájú spirálok hajlamosak összecsomósítani a szempillákat.

Felvitelkor kezdd a szempillák tövénél és cikk-cakk mozdulatokkal húzd végig a szempilláidon. döntsd kicsit hátra a fejed, úgy nem kened össze a szemhéjadat.

A sok dörzsöléstől kialakulhat árpa a szemeden, igen.

2015. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!