Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillagöndöritő, használ?...

Szempillagöndöritő, használ? Télleg íveltebb, lesz tőle a szempillám? Hoogy kell használni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 13:18
 1/5 anonim válasza:

Nagyon egyszerű használni :)

Egyébként tényleg ívesebbek lesznek tőle a pilláid ;)

Én is használom (akárhova megyek) már ha van időm :P

De akkor mindig :D


A használata --> ez ugye olyasmi, mint egy kisolló, csak nem vágja le a szempilláidat :D (csak ha nagyon nagyon erősen nyomod rá. Azt is csak akkor, ha már az a gumis része, (az alján) ami mindenféleképpen ott kell legyen mindegyikben... kijön, leválik, stb.

szétnyitod, megpróbálod a szemhéjadra helyezni óvatosan a pödörítő/göndörítő (kinek hogyan tetszik ^^) felső részét, és próbáld összenyomni.

Ha esetleg nagyon közel van a szemhéjbőrödhöz, (milyen hülye fogalmazás :D nem tudom most máshogy leírni.. de azért remélem érted ;)) akkor vigyázz, mert nekem volt már olyan, h becsíptem (kicsit kellemetlen :P)

Remélem segítettem, ha valamit nem értesz, írj komit és megpróbálkozom ügyesebben fogalmazni!! ;)

Szia :D

2010. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használ a szempillagöndörítő, nem tudom miért...
2010. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm széépen, azthiszem értem:D De ha vmi nem megy irok:):) Köszii
2010. márc. 14. 08:30
 4/5 anonim válasza:
Szívesen!! :D Nincs mit. :-)
2010. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem sem használ semmit. Nemtudom mit csinálhatok rosszul, pedig videót is néztem, és ugyanúgy csináltam
2020. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!