Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A pasik miért utálják az...

A pasik miért utálják az alapozót a lányokon?

Figyelt kérdés
Annyi fiú ismerősöm oltogatja a lányokat hogy mennyi vakolat van a fejükön, plusz nekem a volt barátom is megtiltotta hogy használjak:D De miért zavarja ennyire őket??? van akit nem is érdekel..bár az ritka

2015. szept. 17. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2015. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
29%
Nem az a visszataszító hogy használ, hanem az hogy feleslegesen...Vagyis: ha van egy lány akinek tele van az arca pattanással az inkább ne rontson a helyzeten azzal hogy össze keni alapozóval! Ajánlom a szappannal való arcmosást! Akinek meg nincs vagy csak alig van pattanása annak úgyszintén felesleges...
2015. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
99%

A pasik nem utálják csak a kisfiúk. 15-16 évesen mi is utáltuk a csajokon a sminket, merthogy fúj (nemtom miért?). Meg mondjuk ha rádkenődik az nem jó.

Így 22 évesen már kicsit se zavar, sőt. Aki tud szépen, igényesen sminkelni az előny azért valahol... meg azért vannak alkalmak ahova illik. Egyébként, a hétköznapokon nem érdekel annyira. Az a lényeg, hogy az adott csaj jól érezze magát a bőrében!

De ha halom pattanás, meg karikásak a szemei miközben a nagy természetesség párti az nem bejövős...

2015. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Elég egyszerű a helyzet, aki megfelelő alapozót használ, úgy ahogy azt kell, az nem látszik, nem kenődik át sehova, senkire. Csak javít a bőr kinézetén észrevétlenül. Ez senkit nem fog zavarni.

De a legtöbben nem jó alapozót használnak, nem jó árnyalatban, az pedig ronda természetellenes hatású lesz, vagy épp kiemeli a hibákat, nem elfedi... az ilyet persze hogy nem szereti senki.

2015. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbben nem tudnak szépen sminkelni és nem a számukra megfelelő termékeket használják. Lehet,hogy a szobában még szép,de mikor kilépnek látszik,hogy két árnyalattal sötétebb,a karika nagyobb a szemük alatt,mint volt,a bronzosító miatt olyan,mintha bevertek volna két oldalról stb.


Ha valaki szépen tudja használni az alapozót akkor egy fiúnak sem szabad,hogy észrevegye,hogy 'vakolat' van rajta.


Én például kétszer több sminket használok,mint egyik barátnőm aki alig használ 1-2 terméket,és ő mégis megkapja,hogy 2 kg vakolat van a fején,miközben jóval kevesebb,mint az enyémen,de nem szépen/megfelően dolgozza el így a hatás ellenkező lesz.

2015. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
84%
Mert mindig meglátszódott a fekete pólóimon -.-
2015. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több férfi kollégám ingén látom reggelente a búcsúzkodás nyomait... 4-sel és 5-sel teljesen egyetértek.
2015. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a már felsoroltak mellett (nem jól kenik fel, nem jó színt használnak, túl sokat tesznek, nyomot hagy a pólón stb.) ma már ez valahol ilyen divat is lett. Van egy ilyen hullám, hogy csak a természetes jó. De akinek olyan a genetikája, hogy kényes (arc)bőrt örökölt, zsírosodó, pattanásos, ekcémás stb. azt nem fogják dicsérgetni, hogy milyen természetes szépség...Akkor azok a nők, akik kevésbé szerencsés géneket örököltek vagy egyéb okból előnytelenebb a természetes megjelenésük, húzzák le magukat a wc-n és maradjanak vénlányok és nyugodjanak bele, hogy ők csúnyák ez van? Hát szerintem ne.

A problémás bőrt kezelni kell igen, de mellette ha emberek közé akarunk menni, nőként igenis fontos a jó megjelenés és a sminkek ebben tudnak segíteni. Nem lehet ragyás fejjel járkálni büszkén, boldogan és határozottan a világban. A megfelelő színű alapozót kiválasztva és a megfelelő mennyiségben használva igenis jó dolog.


2-es válaszolónak üzenem, hogy nem tudom volt-e pattanásos kamaszlány, mert akkor tudhatná, hogy abban az életkorban a ragyás fejnél kevesebbért is kikezdenek bárkit...

2015. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!