Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Képtelen vagyok megérteni!...

Képtelen vagyok megérteni! Miért kenik magukra a nők azt a sok alapozót és egyebet?

Figyelt kérdés

Hát én még életemben nem értettem meg, hogy miért kell azt a rengeteg sok alapozót, színezőt, praktikus kis elfedőt, hibajavítót, sok sok festéket magamra kenni? Akkora csalódás lesz ha valaki előtt megmutatod az igazi arcodat hogy "képtelenség" lesz a különbség. Ezer és egy videót néztem ahol a lányok átalakítják magukat TELJESEN MÁR ARCÚ EMBERRÉ!!! Csodaszéppé, tökéletessé. De miért? Hiszen ennyi erővel húzhatnék egy komplett új arcot a sajátomra. Eltakarom ami valójában vagyok!! Nem érzi magát úgy a sok lány akik sminkkel arcot cserélnek hogy ez egy hazugság? Én nem merem befesteni magam túlságosan mert annak az lesz a vége hogy valakinek megtetszek és ha oda kerül a sor, hogy ölelés csókolózás, bújás akkor a fele a pólón/pulcsin marad vagy a srác arcán, vagy ha együtt töltök vele egy éjszakát azt le kell mosni és az meg már maga az illúziórombolás. Akkor miért kell ezt művelni?


https://www.youtube.com/watch?v=nbZ8e1y6gm4


Itt egy példa, láthatod hogy az eredeti arca a lánynak közel sem olyan mint a másik oldalon. Vannak lányok akik ilyen durván sminkelnek és ha igen miért? Hogy lehet ezt mindennap csinálni? Természetesen nem arra gondolok akiknek sebes az arca vagy aknés. Náluk érthető. Fiúk ti melyiket kedvelitek jobban? Azt akinek tökéletes arca van, vagy van olyan is akinél belefér egy kis természetes szépséghiba?


25/L



2015. aug. 23. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Habár még gyerek vagyok, én sem bírom felfogni, mire jó ez. Talán annyira megszokták hogy ezt csinálják, hogy azt hiszik, így kell kinézniük. Vagy csak "rondának" gondolják magukat és nem akarják hogy a környezetük megtudja hogy néznek ki igazából. Elszomorító hogy az ilyenek még tippeket is adnak másoknak hogyan legyen még "tökéletesebb" a maszkjuk.
2015. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha valaki kifestve szeret téged, aztán smink nélkül már nem, ott baj van.

Ennyit szólok hozzá.

2015. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Például én a páromnak és a családomnak szívesebben mutatom a meztelen arcomat, de mindenki más előbb magabiztosabbnak érzem magam, ha legalább minimális smink van rajtam. Ez ilyen.
2015. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ez, ami pl. a videóban van, tényleg túlzás, de nem értem, másnak mi köze van hozzá, ha én alapozóban-korrektorban-szempillaspirálban-pirosítóban-stb szeretek megjelenni mások előtt. attól még a barátomnak tetszem smink nélkül is, nem 'ijedt meg' amikor először meglátott natúr arccal. egyszerűen sminkkel szebb, magabiztosabb az ember. örülhetsz neki, ha téged olyan önbizalommal és/vagy tökéletes arccal áldott meg az élet, hogy ugyanolyan jól érzed magad az utcán smink nélkül is, mintha korrigálnál kicsit magadon.

nekem csúnya a bőröm és sápadt az arcom, szám, ritkás a szemöldököm, szóval elkell az optikai tuning. nem viszem túlzásba és tudom, minek hol a helye (strandra nem festem ki magam és reggel, ha a barátommal vagyok, nem az az első dolgom, hogy rohanok sminkelni), de ismétlem: kinek mi köze hozzá, hogy én hogy érzem jobban/szebbnek magam?

2015. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na na! Abszolút nem a minimális sminkről volt szó hanem olyanról mint ami pl a videóban van!!!

Ez a nagyon nagyon sok alapozó és hibajavító meg ez az erős smink számomra ez az ami elképzelhetetlennek az utcára mégis tömve van a videómegosztó ilyenekkel!! És a a kifejtésben azt a kérdést tettem fel hogy ki az aki ilyen durván nyomja és hogy miért érzi szükségesnek ezt a fajta sminket! Sehol nem volt szó arról hogy fika tárgya lenne az is aki egy kicsit javít a megjelenésén!!!

2015. aug. 23. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Honnan veszed, hogy mindenki minden nap ennyi sminkben nyomul?
2015. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ki beszélt itt mindenkiről???
2015. aug. 23. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nagyon csúnya az arca az egyértelmű de akinek nem azért csinálják mert így jobban tetszenek maguknak, legalábbis én ezt így gondolom.
2015. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
Hat en megmondom oszinten hogy en rosszul erzem magam mar egy kis sminkben is... Ezeket pedig mar egyaltalan nem is ertem h h viselik el...egyebkent sokan azert hasznalnak alapozot h eltuntessek a pattanasaigat csak az nem jut el az agyukig hogy az nem arra valo -.- szamomra is erthetetlen hogy miert kell ezt csinalni :/ aztan teszem azt elmegy igy bulizni egy csaj es felszed egy pasit reggelre lekopik rola a 2 kilo vakolat es a pasi konkretan lehet megilyed hogy milyen csunya :D
2015. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alapozó (korrektor) nem pattanás eltűntetésére való? Akkor mi való arra, a rúzs? :D


Ami a videóban van és az egyéb, youtube-on lévő hasonló videókban a nők nem hétköznapi sminkeket mutatnak be, hanem alkalmakra szánt make up-ot. Egyszerű. Ugyanúgy találsz hétköznapra való sminkeket is. Nem kell ezen megcsömörleni.

2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!