Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani jó minőségű,...

Tudtok ajánlani jó minőségű, de nem drága nude szemhélypúdereket, illetve sminkecseteket? Rendelitek? Ha igen, honnan, es mennyiert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 18 éves lány vagyok, aki szeretne elkezdeni rendesen sminkelni. Most csak szempillaspirált használok, a szemöldökömet húzom ki, és egy kis ajakbalzsamot/rúzst használok. Alapozót sajnos nem, mivel túl fehér vagyok, kombinált bőrrel, és apró piros pattikkal (amik születésem óta megvannak), es olyan alapozo nem letezik, ami nekem jo lenne. HELP!
2015. szept. 19. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Lovely Nude Make Up Kit szemhéjpúdrt használok néha napján. Csillógósnak látszik de mikor felviszem a szemhéjamra már nem látszódik annyira olyannak, még a fekete se erős (:

Rossmannban vettem pár hónapja, szerintem egész jó, 1000 Forint kb.

Úgy sminket nem használok hogy ecset is kelljen, de szerintem a Drogériákban találsz jó minőségűeket elérhető áron.

Nekem is fehér a bőröm így (meg amúgy se) használok alapozót, mattítani Essence fehér színű púderrel szoktam.

[link]

[link]

2015. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi, de sajnos ahol lakok, ott nincs rossmann :!
2015. szept. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!