Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok, mekkora különbs...

Mit gondoltok, mekkora különbség lehet szempillagöndörítők esetében az árukat tekintve?

Figyelt kérdés
Mivel làttam egyet egy drogèriàban ès kegyetlenül olcsó volt .Árát tekintve lehet,hogy kevesebbet 'tud'?

2015. aug. 6. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van DM-es és Rossmann-os is. Szinte ugyanolyanok, minimális az eltérés, de ég és föld a különbség. A DM-es jó, a R-os semmit nem csinál.
2015. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt egy Korall nevű drogèriàban làttam.
2015. aug. 6. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég régi kérdés, de leírom a tapasztalatomat.

Van egy Mülleres szempillagöndörítőm, most vagy 700-ért vagy 1000+-ért vettem, nem tudom, régen volt. Az ég világon semmit sem csinál, pedig a véleményeket olvasva róla, másoknak bevált.

Nemrég viszont rendeltem 200 forintért egy szempillagöndörítőt, és egy csoda. Tényleg, teszi a dolgát.

Szóval, nem feltétlen a drága a jó, valamikor az olcsó sokkal jobb. :D

2018. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!