Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti minden nap ugyanoly...

Lányok, ti minden nap ugyanolyan sminket készítetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 19:33
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hétköznapra én csak korrektort meg spirált rakok fel, néha spirált se, mert lusta vagyok. A pirosítón néha variálok, a bronzosítót is szoktam váltogatni, illetve a rúzst. De alapvetően a szememet sose sminkelem hétköznapra. Az arcomhoz meg már megvan a rutin, azt nyilván ugyanúgy készítem el hol ezzel, hol azzal a termékkel.
2015. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Alapozót nem használok, mert szerencsére nem kell, a szememet festem, barna, bézs vonalon, és szempilla spirál, szemöldök, (mert túl világos), és természetes hatású rúzs a napi rutin.
2015. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Van hogy csak alapozót teszek fel, és van hogy mellé kifestem a szemem is, simán fekete szemcerkával. Szóval igen, kb minden nap ugyanaz.
2015. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, csak a rúzs színét szoktam variálni.
2015. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Hétköznapokra (munka, suli) korrektort használok, mostanában alapozót és púdert is (ezeket mondjuk egész nyáron mellőztem), illetve szempillaspirált és valami szájfényt vagy rúzst (ezt csak suliba, munkába nem).
2015. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában igen-
2015. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát az alap ugyanaz, vagyis munkába csak korrektor és púder egy kis pirosítóval. Eseményre alapozót is használok.


Amit variálok az a szemem kifestése. Nyáron csak tust, vagy szemceruzát szempillaspirállal, de hidegen időben, mikor nem kenődik annyira, akkor szemhéjfestéket is használok. És többféle színt, mikor mihez van kedvem, időm.

2015. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában ugyanaz. Alapozót sajnos kell használnom, azon kívül még kontúrozok, barna szemhéjpúdert használok (grunge stílusban), vékony tusvonal és szempillaspirál. Tusvonal vastagságán szoktam változtatni, a kedvemtől függ.
2015. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen meg nem.


Az alapozás, korrektor, pirosító, szemöldök, szempilla mindig elkészül. Ez plusz egy natúr száj a legalapabb sminkem.


Szememre még húzhatok felülre tusvonalat, alulra ceruza. De ezzel eszméletlenül sokat bíbelődöm, mert nem a vízvonalat húzom ki, hanem a szempillatövet, és szinte láthatatlanra dolgozom el.


Rúzsokat pedig nagyon váltogatom, babarózsaszíntől vibráló narancson át a sötét bordóig mindent felrakok.

2015. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!