Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D műszempilla volt már...

3D műszempilla volt már valakinek? mennyi ideig tart? Mik a hátrányai? Valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
Esküvőre szeretnék csináltatni, de nagyon bizonytalan vagyok...az egyszerű soros műszempilla szerintem túl "mű" lenne.

2015. szept. 23. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Feltenni 2,5-3 óra, töltetni 2-3 hetente kell, hogy normálisan nézzen ki, töltés nélkül úgy 2-2,5 hónap alatt hullik ki az egész. Nekem már 2 hét után elég hiányos volt Hátránya, hogy meggyengülhet és ritkulhat a szempilla, ha túl nagy méretű szálat ragasztanak rá vagy eleve gyenge, ezt el kell találni. Ha egyenes a szempillád, akkor nagyobb az esélye, hogy a növés miatt hülyén álljon, nem ívben. Reggel-este ki kell fésülni, óvatosan kell sminkelni, lehetőleg nem spirálozni, mert akkor hamarabb kihullik. Az arctisztítás, sminklemosás is macerásabb. Aludni is meg kell tanulni, mert ha elfekszed, rövidíti az élettartamát, beleragadhat a huzatba. Az ára sem elhanyagolható nekem a kezdő 12 ezer volt évekkel ezelőtt, a töltés 5-7 ezer.


A műszempilla a felrakáskor mindig műnek hat, túlívelt stb, ezért ha rakatsz, akkor ne közvetlen az esküvő előtt tedd, hanem legalább 3-4 nappal előtte, ennyi idő kell neki, hogy természetesebbé váljon, idomuljon kicsit a természetes pilláidhoz és megereszkedjen. Szerintem a 9-12-es méret, ami nem mutat hülyén, az ennél nagyobb méretek szerintem nem hordhatóak a hétköznapokon.

Azzal nem értek egyet, hogy a tincses pilla mindig mű, ha jó minőségű, professzionálisan van felhelyezve, szinte észre sem venni a különbséget.


Azt tanácsolom, hogy ha csak a nagy nap miatt rakatnál, előtte próbálj ki egy tincsest, esküvőn gyakori a füstös smink, jól szokott mutatni vele, a ragasztás is tökéletesen eltüntethető. Én csak pár hónapig bírtam a 4d pillámat, bár feltűnően szépek lettek a pilláim, túl nagy macera volt vele és drága is volt, 2 hetente legalább másfél órát feküdtem a kozmetikusnál, amíg töltötte.

2015. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!