Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D-s műszempilláról milyen...

3D-s műszempilláról milyen vélemények vannak? Kinek milyen tapasztalata van róla?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, 1 napig... Gyönyörű szép volt, de sajnos a ragasztót nem bírta a szemem, égető, szúró érzés volt a szememben, nekem kényelmetlen volt.
2015. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, tényleg nagyon szép meg minden, de mivel imádok sminkelni, nagyon hiányzott, hogy festegessem a pilláimat (mert ugye ezt nem ajánlatos). 4 hétig volt fenn, utána baromira megritkultak és megrövidültek a saját pilláim, de 2 hét alatt a ricinusolaj teljesen rendbe hozta.


Szerintem az ilyen műszempillák azoknak valók, akik nem akarnak sokat tökölni reggelente a sminkeléssel vagy amúgy sem sminkelnek, de mégis akarnak egy kis pluszt, hogy smink nélkül is nézzenek ki "valahogy".

2015. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint senki semmi pozitívat nem tud mondani... a többség csalódott benne? :(

2015. szept. 22. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nem csalódtam egy cseppet sem, egész egyszerűen a sminkelés a hobbim és hiányzott az, hogy minden reggel kifessem a szemhéjam meg a szempillám :)


természetesen lehet sminkelni a szemet akkor is amikor műpillád van, csak ugye kevesebb ideig marad fenn, gyakrabban kell járni a kozmetikushoz.

2015. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretek sminkelni,ez akkor nekem is gond lesz :D
2015. szept. 23. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! abszolút nem negatívumként akartam szemléltetni a 3D pillákat, ha nem kezdte volna a ki a szemem rendszeresen csináltattam volna! nekem reggelente kedvem sincs meg időm see sminkelni, így nagyon jó lett volna, de sajnos így alakult..
2015. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!