Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi a maximális összeg,...

Mennyi a maximális összeg, amit érdemes szájfényre költeni?

Figyelt kérdés

Lehet már az Essence-nél is jókat venni? Vagy Catrice?


Vagy érdemes valami drágábba beruházni, mint pl L´oreal, Yves Rocher, Artdeco?


2015. szept. 24. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
"beruházni"? :D Olyat veszel, ami neked szimpatikus. Ez nem olyan, mint egy számítógép, hogy minél drágább annál jobb..
2015. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én essencet szoktam venni, és szerintem azok teljesen jók. rúzsban meg csak azt veszek, mert nekem a Mac rúzsok nem tartanak annyi ideig mint az essence rúzsok.
2015. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vagyoni helyzetedtől is függ azért, hogy mi a maximum, ha például milliárdos vagy, akkor szerintem pont mindegy, hogy 2000 forint egy szájfény, vagy 10000...

amit jóérzéssel kiadsz egy ilyen cuccra, szerintem annyi legyen a max, főszabájként legalábbis...

deee ha mondjuk nehezen jössz ki, vagy esetleg nélkülözöl, akkor egy lány lehet nagyonszép szájfény NÉLKÜL is, szóval nem szükségszerű...

2015. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha milliárdos lennék, sem adnék többet 500-nál egy szájfényért, mert nem tartom reálisnak ezreseket költeni rá.Annyit, a menyniért vehetnék egy ruhát.Nagyon felmentek a kozmetikumok árai.Kész zsebmetszés!
2015. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szájfényre nem érdemes.


Rúzsra igen, ott tényleg az van, hogy a tartósságot is figyelembe kell venni. De egy szájfény nem éri meg.


Nekem rúzsból van egy doboznyi, ha valaki használ valamit, többet vesz. Nem értem, hogy egyetlen darab semmilyen színű szájfényen mit tudsz ennyit agyalni.

2015. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a szájfényeket, nem vennék őket. De szerintem egy Catrice szájfény az jó választás lenne.
2015. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!