Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk kérdés, mit csináljak?

Gél lakk kérdés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam "körmöt",amit holnap csináltatok meg.Szépen el is terveztem,hogy milyen lesz,stb. Ma azonban anyukám közölte velem,hogy természetesen géllak jöhet csak szóba,amitől teljesen rossz kedvem lett,hisz amit kinéztem köröm,az hosszabbított,viszont a gél lakkot nem lehet hosszabbítani. :( Itt vagyok időponttal a nyakamon,és fogalmam sincs,hogy mit csináltassak,illetve már nem is szeretnék menni,hisz konkrétan azt a kinézett körmöt szerettem volna már nagyon nagyon régóta.A probléma azzal van,hogy a géllakkot rövid körömeimre csinálnák,ami az én kezemen egyszerűen gusztustalan. Hiába lesz szépen megcsinálva a köröm,ha rossz lesz ránézni a kezemre. :( Arra is gondoltam,hogy mentőakcióként csináltatok egy sima egyszerű nude géllakoztatást,de hogy őszinte legyen,nem szeretnék olyan dologért fizetni,amit igazából nem is szeretnék+hiába csak nude szín lenne,mégis rajta lenne a körmömön 3 hétig.


[link]


Ilyen formájú köröm lenne a favorit.



[link]


Viszont az enyémből csak ez hozható ki,és egyszerűen ha rágondolok,hogy ilyen ronda körmöm lesz,elkap a borzongás. :(


Tudom,elég nehéz és összetett kérdés,de...

Valakinek valami ötlet??


2015. szept. 26. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 2 miliméter különbség van a két köröm között...nehogymár ezen hisztizz...
2015. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!