Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani jó minőség...

Tudnátok mondani jó minőség lakkokat, amik nem kopnak le egy héten belül?

Figyelt kérdés
Van egy Chanel lakkom, ezt nagyon szeretem, tényleg nagyon jó minőségű, csak egy hét után kezd el kopni, imádom. Csak hát nem valami olcsó...

2015. szept. 9. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megtudhatom hogy mennyiert vetted? :D
2015. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Köröm és tevékenységfüggő is. Van Chanel, YSL, Dior, Gucci lakkom is, második nap már lepattog, bármi van alatta, felette. Be kellett látnom, hogy a lakk nem nekem való.
2015. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon szeretem az essence colour & go lakkjait. Nem pattog le és a zselés hatás az már csak ráadás.
2015. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit csinálsz amikor ki van lakkozva a kormod
2015. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ne essence-t vegyél, az beszárad. Próbáld ki a Moyra-t! 400-500 közt van az áruk, egyetlen rétegben remekül fed, tartós, nagyon soká szárad be. A legjobb benne tényleg az, hogy remekül fed, ééééés... annyi színben van, hogy választani sem tudsz. Auchanban van, vagy a Déli pu.-on.
2015. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem szárad be az essence lakkom :'D

Ha nem hagyod nyitva akkor nem szárad be ( es persze nem 3-4 év után kell ujra használni :D )

2015. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Moyra meg Essence? Hát, ti se mosogattok, és akkor komolyabb munkáról nem is beszélek...

Sally Hansen nekem bevált, 1000-2000 Ft közt vannak :)

2015. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#1: Kaptam. :D


Vannak Essence, meg Moyra lakkjaim is, de azok elég hamar lepattognak sajnos. :/ Azt a Sally Hansent majd megnézem, köszi. :)

2015. szept. 10. 02:00
 9/12 anonim ***** válasza:
A Moyra bemutató terme a Körúton van a Borárosnál, ott még olcsóbb. Hihetetlen a választék. Nekem jobban bevált, mint a méregdrága lakkok.
2015. szept. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Indie lakkot használj a Nailland-től: A England,Picture Polish, Colours by Llarowe, Zoya, Dance Legend, ILNP.


Nem a legolcsóbbak, de minőségiek,csodaszépek, egyediek. Én már inkább veszek egy drága lakkot, amit igazán imádok, mint sok olcsót.

2015. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!