Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha alig sminkelek, van értelme...

Ha alig sminkelek, van értelme drága márkákat venni?

Figyelt kérdés

Csak BB krémet, szempillaspirált és szájfényt használok, de ezekből általában közép és felső kategóriát, szóval Maybelline-től kezdve Estée Lauder-ig.

Nincs sok cuccom, egy BB, egy szempillaspirál meg 3

szájfény.

Nem vagyok eleresztve anyagilag, szóval ha épp veszek valamit, az több hónapos spórolás eredménye.


Sokak szerint viszont pénzszórás egy kezdőtől ez, és a tiniknek és sminkelni nem tudóknak ott az Essence és a Miss Sporty, a profi márkákat hagyjam meg a profiknak.


2015. okt. 3. 10:27
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem nem pénzszórás. Azért, mert nem sminkelsz sokat, még vehetsz drágább termékeket, ha azok tetszettek meg. Szerintem jóval inkább pénzszórás az, ha valaki sokat vesz az olcsóból, és kiderül, hogy kb csak a fele néz ki jól rajta.

Az Essence-nek is vannak egyébként jó termékei, de nincs semmi baj azzal, ha valaki drágábbak közül keresget, általában a drágább, nagyobb márkáknak többféle termékük van, nagyobb a színválasztékuk stb.

Egyébként meg végül is a te pénzed, arra költöd, amire te akarod :)

2015. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Myybelline-Estée Lauder még nem profi smink, csak kicsit minőségibb. Én azért szoktam át a kevés sminkre, mert rájöttem, így jobb minőséget vehetek, és sokkal stílusosabb is vagyok. Szóval szerintem ez tök jó így.
2015. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem pár dologból megéri a drágább és van amiből nem.

Pl.: alapozó,szempilla spirálból jó ha nem a legolcsobbat veszed.Az alapozó (vagy BB krém) az alapja mindennek. :) Ha az csúnya,gagyibb minőségű akkor az egész arcod kinézetén csak csúfít. A spirál meg véleményem szerint a legnagyobb változást tudja adni a szemeidnek szóval ebből is megéri egy-két +ezrest rá szánni :D

Pirosító,szemhéjfesték,rúzsok..ebből lehet essence/miss sporty mert teljesen jó minőségű termékeket dobnak piacra. :)


De amúgy nem minden gagyi ami olcsóbb.Ha teheted kísérletezz vagy néz utána a dolgoknak online :)


ui.: BB krémhez is javasolt egy jó púder.Tartósabb lesz :)

2015. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri jobb cuccokat venni akkor is, ha keveset használod. A minőségibb dolgok tovább is tartanak. Egy gagyi spirál pl. lehet már fél év után elkezd csomósodni (hiába nem járt még le), egy minőségibb pedig 2 év múlva is ugyanolyan jó.

Ez csak egy példa.

Nekem van egy 4 éves márkásabb spirálom. Baromi ritkán használom, így nem látom értelmét, hogy újat vegyek, de ha esetleg hirtelen kell, bizony előveszem, és ugyanolyan jó, mint új korában. Nem változott se az állaga, se a szaga, nem száradt meg, tök jó még mindig.

2016. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!