Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Keresem a legjobban fedő...

Keresem a legjobban fedő alapozót. L'OREAL INFALLIBLE 24-H matt-ot ajánlja mindenki de valóban jól fed?

Figyelt kérdés

Glamour napokon szeretnék beszerezni egyet ezért akár picit drágább is szóba jöhet (mint pl a fent említett)

Olyat szeretnék ami tényleg jól fed de hordható a minden napokon.Használnák primert.(maybellin baby skint-t szeretném beszerezni a shopping ünnepen ;) nektek az bevált? )



2015. okt. 3. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor már jobban jársz egy Bourjoissal. Ha matt kell akkor Bourjois 123. A Loreal is jól fed, de ha nincs tökéletes bőröd akkor maszkhatású lesz. Ha meg tökéletes a bőröd akkor felesleges.
2015. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és még egy fontos dolog, a Loreal rózsaszín árnyalatú. Tehát ha sárgás a bőröd akkor semmiképp nem lesz jó. De ezt nem írtad.
2015. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

A L'oreal tényleg jó, viszont száraz bőrön nagyon sz-rul mutat.

Nekem a Bourjois 123 megvan, szerintem az száraz bőrön se csúnya és elég jól fed.

A Maybelline Babyskin nekem semmit nem csinál, bár nekem nincsenek túl nagy pórusaim, lehet azokat elsimítja, viszont az alapozó nem tartósabb rajta, mint nélküle.

2015. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elèg nagy pattanásaim vannak és kb semmit sem fedett, de ha neked nem olyan durva a bőröd akkor lehet beválik majd
2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindent kipróbáltam, Avontól L'Oréal-on át Vichy, Estée Lauder, Clinique, stb. Rettenetes bőröm van, amit egy "kozmetikus" mekkmester el is szúrt... Ami bejött: DM Alverde Mineral Make Up szín:01 (télen), 02 (nyáron) VAGY Alverde Cover And Stay Make Up szín: 10 Cashew= 8ml-t kinyomok 20ml-es frissen kibontott műanyag fecskendőbe (Wolf orvosi műszerboltból) hozzá 2ml Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16Hr szín:15 Opal (gyógyszertár). Jól összekeverem (kb 70%-os alkohollal fertőtlenített vékonynyelű hajfestő ecset nyelével keverem össze a ketté bontott fecskendőben, ha elegyedett, visszateszem a fecskendő belét, a keveréket tiszta/üres alapozótubusba nyomom bele), ha erősebb-gyengébb fedést akarsz, változtass az arányokon. Világos a bőröm, nagyon zsíros, orrcimpánál, szemnél száraz, de ezt nem dobja le nyáron sem. Napfénynél kezd nagyon vékonyan kenve, fél arc meztelen, fél arc alapozott, így látod a különbséget. Pár próbakeverésre szükség lesz, írd fel a millilitereket... Sok sikert!
2016. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!