Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak! Nektek milyen színű...

Férfiak! Nektek milyen színű körömlakk vonzó egy nő kezén?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Őszintén? Nem nagyon érdekel, ha ránézek is csak azt konstatálom, hogy lepattogzott-e, milyen hosszú és kb. ennyi:D
2015. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindegy. Az összkèp szàmìt, nem az hogy milyen színe van a körömlakknak.
2015. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam a vöröset/bordót szokták dicsérni.
2015. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyet hordasz vörösen és bordón kívül?
2015. okt. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sötét bordó,fekete,legyen feltűnő no de persze a gazdája is legyen gyönyörű!
2015. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Őszintén? Egyik sem. Egyszerűen látszik, hogy nem természetes. Ráadásul ha szép a kezed, akkor eltakar belőle egy darabot.
2015. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
LEgjob, ha természetes vagy. Meg az összkép számít nálam.
2015. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Polgár Sándor Páty válasza:
Nekem egyik sem. Csak az ha nincs lakk és természetes a lány. Ugyan így vagyok a szem festéssel is.
2015. okt. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Springfield01 válasza:

Közhely, hülye dumák!

Igen is fontos ha egy nő vonzó és ápolt!

Mindig az a legvonzóbb ha nem nagyon feltünő, de láthatóan ápolt. Szerintem a női kéz meghatározó. Olyan mint a haj, vagy az arc festése. Akkor igazán jó ha megvan az összhang és nem kirívó. Egy nem giccses alap francia köröm, némi kiegészítőkkel a legjobb... Az erős színek, pl vörös, bordó, stb.. az idősebb nők (40felett) ideálja, és szerintem öregít is. Persze hétköznapi viseletre gondoltam. Buliba lehet vadúlni a szinekkel! :)

2015. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 pom2x válasza:
A vonzó és ápoltság nincs összefüggésben egy körömlakkal, meg egyéb természetességet eltakaró eszközökkel. Szerintem is a természetes a legszebb. A nő tetszen, ne műanyagok, festékek, stb.
2015. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!