Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a piercing berakásának menete?

Mi a piercing berakásának menete?

Figyelt kérdés

Oké sokat olvastam róla de szívesen kérdeznék is tapasztalt emberektől. Mármint akinek van piercingje elmesélhetné hogy neki hogy volt.

Kérem sokan válaszoljanak, fontos lenne :/


2015. okt. 13. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Bejelol, fertotlenit, tu beszur, ekszer a tu vegebe belehuz, lyukon athuz, ti kivesz, ekszer vege lezar.


De komolyan, youtube nalad nem elerheto? Google sem? Tele van leirasokkal, videokkal, ennyire nehez elolvasni?

2015. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első leírta, igazából tényleg ennyi, én 15 évesen köldökpiercinget csináltattam (7 éve) és azóta is minden rendben vele.

Bejelöli, fertőtleníti, nekem le kellett feküdnöm, átszúrja, és berakja az ékszert. Ennyi, egy csípést érzel és kész.

Utána megmondja mivel kell kenegetni (nekem betadin oldattal kellett), és naponta megmozgatni, aztán valamennyi idő után már cserélheted, nem emlékszem hány hét.

2015. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő!

Nem vagyok hülye. Sok videót néztem, sok oldalon olvastam róla. De mint ahogy le is irtam: szeretnék olyanokat kérdezni akik már tudják milyen. Mert meg lehet nézni egy videot de nem derül ki belöle hogy mégis milyen.


Második kommentelő:

Köszönöm

2015. okt. 13. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy leirasbol szamodra hogyan derul ki, hogy 'milyen'? Szurtad mar meg magad tuvel? Olyan. Faj, egy pillanatra.
2015. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kérdezz rá konkrétan arra, amire kíváncsi vagy :). Én két hónap alatt csináltattam hét lyukat a fülembe: 2 cimpába, 1 tragus, 4 helix, van egy köldökpiercingem és ma csináltattam egy orrpiercinget :). De tényleg annyi az egész, hogy kijelölik, hova csinálják, te megnézed, ha nem tetszik, akkor újabb jelölés, ha tetszik, akkor fertőtlenítés. Egyes helyeken és helyekre adnak érzéstelenítőt, fülre jégkockát kaptam vagy semmit, de semmi gond nem volt velük, köldökhöz lidocain injekciót, az orromba szintén befújtak lidocaint, de annak sok hatása nem volt. Aztán lefertőtlenítik még egyszer. Otthon meg kenni kell, nekem kész kis patikám van :). Legjobb eddig az Octenisept, ez vitte le a szerencsétlenül járt tragusom gyulladását (egyébként ezen kívül egyik sem gyulladt még be, és ezt le is kopogom, pedig az egyik lyukba a fülembe egyből karikát kaptam, ami azért istenes volt), de amúgy gyulladás nélkül is hasznos. Van itthon hidrogén-peroxid, ami már tényleg gyulladásra, meg Egisept, ami sima bőrfertőtlenítő, ha esetleg arra van szükség. De majd a piercer elmondja, mit érdemes használnod :). De csináld azt, amit mond, és akkor nem lesz gond.

Mit szeretnél? Esetleg ha van kérdésed, írj üzit, hátha tudok válaszolni :)

2015. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szemöldök piercing folyamata hogy megy?😊
2015. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!