Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D-s műszempilla megritkítja...

3D-s műszempilla megritkítja a saját szempillám?

Figyelt kérdés
Kb 4.xerre rakatom újra, nagyon szeretem, de mintha a mostani töltésnél már jóval ritkább lenne a látvány. Csak azért mert megszoktam vagy mert kiritkította? ( tudom, hogy alaphelyzetben hullik a saját szempillám is és a 3d-s vele együtt hullik ki)

2015. okt. 15. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jól és minőségi alapanyaggal van felrakva akkor nem bántja a saját szempillád. ellenkező esetben viszont igen.

nekem csak egyszer volt 3d műszempillám, de olyan jól csinálták meg, hogy több mint egy hónapig jó volt és mikor az egész kihullott semmivel se volt ritkább a sajátom.

2015. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hamarabb kihullhat, mint nélküle (ragasztó, súly miatt), ezért láthatod ritkábbnak. Esetleg lehet, hogy az új szempilla kinövését is késleltetheti.
2015. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!