Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a 3D műszempilláról? Azt hallottam, hogy a saját szempillák is kihullanak tőle. Ezért félek belevágni, pedig nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hullanak ki, épp ez a lényeg hogy itt nem sérül a saját. A feletett szál a sajátoddal együtt esik ki de az a szál alapból kihullott volna, mivel a szempilla 2 havonta cserélődik, ezért ennyi a tartóssága is a 3D-s pillának.
2012. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
édesanyám csináltatott de teljesen tönkretette a pilláit. Plusz 1,másfél hét után már nagyon csúnya volt,nem töltette már újra.
2012. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Én most rakattam,már 2 hete van fenn,de rá kell most ujönnöm,hogy annyira nem jó!nehéz,ápolgatni kell és nekem is a saját szempillámmal 1ütt hullik.Egy sz#r,holnap megyek leoldatni!!!ha esetleg rakatsz,akkor mindenféleképpen leoldószerrel szedesd le,mert ha magad kaparászod le otthon tuti,hogy végképp tönkrevágja az eredetit.
2013. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az normális hogy a sajáttal együtt hullik ki. elég szomorú hogy nem mondták el a menetét nektek :(

Egy szempilla szál élettartama 2 hónap. Amire rárakjuk a szálat nem tudjuk hogy épp hol tart ebben a 2 hónapban. Van amelyik már másnap kihullik van amelyik csak 8 hét mulva. Épp ezért van 6-8 hétig fent mert ennyi az élettartama egy szempillának ahogy az kihullik jön vele a feltett is. Amelyik ki hullik vele az egyébként is kihullana már. Ha utána sokkal kevesebb elsz a sját akkor nem jó szakember rakta fel. Ha jó anyaggal jó szakember rakja akkor nem szabad sérülnie a sajátnak. Nekem van pár olyna vendégem akinek 1-2 éve szinte mindig van. Semmi baja a sajátjának. Bár van aki az első alkalom után jött hogy jaj de rövidek de utána megmutattam neki az elötte fotót (mivel csinálok elött utána fotót) és akkor látta hogy elötte is ugyanakkora volt csak most megszokta a szép nagyot és ahhoz képest tünik nagyon picinek és kevésnek.

2013. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3hete rakattam fel 3D pillákat, nagyon ügyes volt a csaj, szépek lettek.(hiába írják ide a kozmetikusok, hogy nem szabadna sérülnie. Miért ne sérülne, ha éppen csak hozzáérek a merev pillákhoz és hajlik hátra a sajátom?) Ámde, nagyon kell rá vigyázni, és a ragasztó baromi erős. Ha kihullik tényleg a saját pillával együtt. Tehát most így a 3. hét után egyre többet találok lógva és ha leszedném a ragasztó még valahol tartja. Le szeretném szedni az összes műt, de nem maradna sajátom pár szálon kívül. Alapvetően nincsenek rövid pilláim, ugyhogy nekem egyébként sem volt sokkal látványosabb mint spirálozás után.. csak megspóroltam vele napi 5 percet reggelente. Ennyit szerintem nem ér, úgyhogy soha se soha többet nem fogok felrakatni. Ha pillákat akar valaki sokkal jobb a tincses, mert az tényleg nem roncsolja a saját pillákat. Persze ez sem roncsolja, mert nem törik le tőle.. csak tövestűl kihullik...
2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nem tőle,de vele együtt kihullik és irtó bénán nézel majd ki utána..Nekem kb.2hónapja van de már nagyon elegem van belőle,nem fogom újra töltetni az biztos.Baromi macerás,egy-két nap után összekócolódnak és 2hét után alig van pár szál.2-3töltés után a sajátodból alig marad valami.Én úgy éreztem magam,mintha megcsonkítottak volna.Az egyik szememen alig maradt a szép hosszú sajátomból.Egészen rövidkék lesznek és legalább 2-3hónap,míg rendbe jössz!

2013. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!