Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fültágításnak mi értelme van?

A fültágításnak mi értelme van?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és tőlem nagyon távol esik a divatnak ezen irányzata. Ezzel nem akarom megsérteni azt akinek ez tetszik, csak nem igazán értem, hogy mi értelme a fülüket tágítani? Ha van benne egy fülbevaló, azt mondom az még oké, de tágítani konkrétan minek? Nem is lehet valami jó érzés gondolom.

2015. szept. 24. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Semmi értelme. Csak egyesek attól érzik magukat királyul, hogy fültágítóval villognak, és várják a megbotránkozó pillantásokat...ez kielégíti őket.
2015. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyfajta ingyenes, közösségi hánytatószer.
2015. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanaz az értelme, mint a piercingnek, fülbevalónak, karkötőnek, nyakláncnak, gyűrűnek..

Van akinek tetszik, és jobban érzi magát tőle, hogy van neki.

2015. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Viszont marha jó poén egy lakatot tenni bele (valaki máséba persze)
2015. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tetszik, nem kell nézni.

Mi értelme a karkötőnek? A fülbevalónak? A nyakláncnak? Hm? Ugyan az szinte.

2015. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
semmi
2015. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindig a feltűnési viszketegség a cél. :) Mindennek megvan a maga értelme, jelentése, de egy adott egyén (és hasonló beállítottságú egyének) számára. Ha Neked nem tetszik, ez nem baj, de ilyenkor nem is lehet értelmesen megmagyarázni, hogy "miért jó". Ez olyan, hogy Te mondjuk (most csak mondok valamit), nagyon szereted a csípős kaját, de képtelen Vagy úgy elmagyarázni egy olyan embernek, aki nem szereti, hogy miért jó. :)

Én oda vagyok a testékszerekért, viselőjük is vagyok, számomra minden testékszer, tágító és testmódosítás gyönyörű (komolyan). És imádom ha valaki ilyen téren "feszegeti a határokat". Én speciel ettől érzem teljesnek magam. :) nem lehet jól elmagyarázni, de úgy érzem, mintha a piercingjeimmel együtt születtem volna :))

2015. szept. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert neki az tetszik. Nekem nincsen semmi bajom vele. Egyet értek azokkal, akik a gyűrűhöz, nyaklánchoz, karkötőhöz hasonlították.
2015. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lola1200 válasza:

Sziaaa én tágítottam beleraktam 3mm-rt, de nagyon fájt, gennyezett stb... de nekem nagyon tetszik a spirál meg a tüske (pl most tüske van berakva) de az is csak KAMU szóval akinek tetszik, és ez a stílusa, akkor kamut hordjon!! Nekem az nem fájt, és még trendi is! Egyébként a fültágító

valami benszülöttektől származik... de nem jó ha kinyújtod a bőröd. A fültágító azért terjedt el európában, mert azoknak való, akikben van gy kicsi/nagy feltűnési viszketegség. Bevallom, bennem is van egy jó adag :) meg nekem tetszik. Itt van egy jó példa, hogy mit ne csináljatok: [link] mert ez is lehet a vége [link] szóval, a lényeg amire ki akarok lyukadni, hogy senkinek nem ajánlom a fültágítót, csak a kamut (nem fáj, és mindenféle méretben lehet kapni)

2015. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Név alapján azt gondoltam hogy valami gyógyászati segédeszköz. De hogyan tágítja a fület?
2015. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!