Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani korrektort...

Tudnátok mondani korrektort pattanásokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kipróbáltam már a Catrice Camuflage korrektort, de sajnos nem vált be (úgy nézett ki a bőröm mintha hámlana). Szóval kérlek tanácsoljatok valamit. Valami olyan korrektorra lenne szükségem, ami nem olyan drága (lévén csóró diák vagyok :D ) és drogériában kapható.

Köszönöm a segítséget :)

15L



2015. okt. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A korrektor a pirosságra való, azt fedi el, ha szétvakart pattanásra kened az mindenképp látszani fog. Catrice egy jó fajta, jól fed, ha neked az nem vált be a többi sem fog. Jól használod egyébként? Korrektor ecsettel?
2015. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azt elfelejtettem írni, hogy természetesen nem a vérvörös, hegesre nyomkodott pattanásra kentem fel. Azt inkább nem fojtom meg kencékkel. Viszont nekem a pattanás után maradt foltnál is ilyen hámló-effektust idézett elő.

Eddig az ujjammal dolgoztam el. Akkor lehet, hogy itt a hiba a történetben? Lehet, hogy korrektor ecsettel jobban működne?

2015. okt. 26. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ecset csak rontott a helzeten, kézzel jobban felvittem.

Addig volt jó a korrektor, amíg rá nem kentem a folyékony alapozót, rikított!!!!!

2015. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Mivel én nem használok alapozót, ezért ilyen tapasztalatom nem volt. Viszont megpróbáltam már mindenhogy... aláhidratáltam, kentem alá egy másik korrektort. Volt, hogy tettem rá púdert, volt, hogy nem.

Talán ez a korrektor nem kompatibilis a bőrömmel.

2015. okt. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!