Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani valamit...

Tudnátok mondani valamit pattanásokra? Tudom van már sok ilyen, de minden embernek más.

Figyelt kérdés

Nos. 18 éves fiú vagyok, kb 5-6 éve szívok a pattanásokkal. Régebben nem nagyon törődtem vele este arclemosó és csók. Aztán egy éve megelégeltem, hogy így néz ki a képem, rávettem magam, elmentem bőrgyógyászhoz. Kiírt egy gyógyszer ami a durva mellékhatásai és még annál is durvább ára mellett semmi látványosat nem csinált. Így a dokit hagytam is. Aztán elkezdtem a gyógyszertárakat keresni. Először egy Aknemycin nevű krémet kaptam (ankeroxid helyett, mert annak kétesélyes volt a beszerzése) igaz ez vény köteles és rá van írva, hogy max 2 hónapig lehet használni. Hozott némi javulást de nem oldotta meg a problémát. Aztán Aloe gélt vettem ami napi többször használtam (a mai napig) ez is hozott némi javulást de mindig nem az igazi. Aztán patikus ajánlotta az Aknesol-t de az nem sokat használt és hamar el is fogy.


Szóval már egy csomó mindent kipróbáltam, de egyik sem hozott megfelelő eredményt, csak egy nagyon kicsit.

Most arclemosót használok, reggel, mikor hazaérek, és este, és este+ reggel Aloe gélt. Kétségtelenül szebb az arcom mint mondjuk 2 éve, de akkor is szeretném letudni már ezt a témát :/ esetleg ha kell mutatok képet, főképp az állkapocs csont vonala ami bajos.



2013. jún. 6. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kozmetikust ajánlok,szépen kitisztítja a gyulladást kell megszüntetni.
2013. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én nem próbáltam, mert nagyon büdös, de barátnőmnek bejött.

2013. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha valaki tud még valamit ne tartsa magában :)
2013. jún. 7. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Akneroxid és a teafaolaj vált be, de szerintem a szex a legjobb rá (hiába mondják, hogy csak urbanlegend...)! :D
2013. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gömbicica ***** válasza:

szia. ha még vissza-vissza nézel

bogarássz itt:

[link]

nézd meg, hogy az arcod mely részén vannak a pattanások, és hasonlitsd össze a térképen szereplő szervekkel.

ott a gondod!!!!

ha az adott szervvel kapcsolatban nem lesz gondod, a pattanás is elmulik!!!

üdv. :-)

2013. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2013. jún. 28. 19:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát őő a kép alapján a meglévő pár mind hormon kategória...
2013. jún. 28. 20:50
 8/9 anonim válasza:

Kozmetikus (szépen kitisztítja az arcod) és a Zynerit nevű gyógyszer (vényköteles, de házidoki is kiírja)


Hasonló gondokkal küzdöttem a te korodban és a dokitól, a gyógyszertáron át mindent bejártam, de 20 évesen is szörnyen pattanásos volt az arcom. Végső elkeseredésemben csak rontottam rajta, majd végül elmentem kozmetikushoz. Kb. 4x voltam nála, illetve ő ajánlotta mellé a Zyneritet, ami csodát tett.

Most 21 vagyok és nincs pattanásom. :)

21/L

2013. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ. Én is egy jó pár éve próbálok mindne félét de semmi siker. Voltam dokinál, egy csomó féle lemosó, szappan, ilyen olyan gyógynövényes cucc, semmi.


Most a akneroxidot használom napi 1x, eddig 2 hét után elég jónak néz ki, de majd kiderül. 4-6 hetet írnak a kezelésre eddig jól halad.

2013. júl. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!