Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » új szemüveget vettem, de már...

új szemüveget vettem, de már bizonytalannak érzem, hogy jól fog állni (? )

Figyelt kérdés

[link]

nagyon nehéz döntés volt választani olcsóbb fajta keretek közül, és kicsit újítani is akartam. és mindenki, az optikus is azt állította, hogy nagyon kifejező, és kiemeli a szépségem. csak én a régi szemüvegemhez viszonyítottam mindent. (téglalap alakú). de azért megvettük. aztán otthon elkezdtem tűnődni az egészben. ugyanis a szemüveg nagy lencséjű, nekem pedig nagyít. (+2,25, és +2,00) és nem tudom hogy igy milyen pápaszemeim lesznek? ha az optikus azt mondta hogy jól fog állni, akkor én elhiszem.

nektek mi a véleményetek az ilyen szemüvegről? szerintetek nagyon fog látszani a dioptria, nem fog ronda lenni? akinek hasonló problémája van/volt, az elmondaná véleményét, tapasztalatát?



2015. nov. 1. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt még elfelejtettem: a második kerethez nagyon hasonlít.
2015. nov. 1. 10:35
 2/5 #Nikii ***** válasza:

Szia

Én is már nagyon régóta le akartam cserélni a szemüvegemet egy újra és májusban végül el is mentünk venni egyet. Kb egy- másfél óra keresés után megtaláltam azt ami tetszett (kék vastag keretes) de szárai narancssárgák voltak így elbizonytalanodtam egy kicsit de végül az lett. Két hét múlva meg is érkezett és a suliba is abban mentem bár nagyon izgultam mit fognak mondani a többiek, de végül mindenki megdicsérte és mondta hogy tök jól áll( sőt volt aki megkérdezte mióta vagyok szemüveges(mikor eddig is volt csak halvány keretje volt:D)) Szóval szerintem nincs miért izgulnod főképp ha mások is azt mondták jól áll:) 16/l

És bocsi a kisregényért:D

2015. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fejed nélkül ezt nehéz megmondani.meg az egész összkép számít. csak a szemcsi nem rossz nekem tetszik.
2015. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lencse mérete nem befolyásolja mennyire nagyít, akármekkorára csiszolják a vastagsága ugyan akkora lesz és ez a lényeg.

Nyugi én is téglalapról váltottam ilyenre, eleinte féltem mert szerettem a régit csak nem volt hasonló de mindenki szerint jól áll.

2015. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg nem ártana ha az életkorod is megírnád.
2016. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!