Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mac-nek lehet olyan púdere,...

Mac-nek lehet olyan púdere, ami orvosolja ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, tehát nyilvánvalóan fel kellene mennem Pestre, ha a MAC-ben szeretnék vásárolni, ezért teszem fel itt a kérdést, mert nem akarok feleslegesen utazni 2 órát. Olyan sűrűn pedig nem járok fenn.

Tehát:

Mindig is alapozót használtam, de mivel alapból ritkán vannak bőrhibáim, feleslegesnek érzem, korrektorral simán elfedem. A problémám az, hogy egyenletlen a bőröm felszíne, túl sápadt vagy néha túl piros, a T-zónám pedig zsíros, szóval örülnék, ha mattítana. Korábban használtam egy Manhattan 2 az 1-ben (alapozó és púder) címen feltüntetett port, amitől tényleg szép lett a bőröm, de allergiás reakciót váltott ki és elkezdtek tőle előjönni gyulladt pattanások. Rossmann-ban és DM-ben keresgéltem már hasonló termékek után, de egyet sem találtam. Avon-ban láttam egy ugyanilyen funkciójú púdert (fed, mattít), LUXE márkájú /ha jól emlékszem/. Mit gondoltok, tudnak nekem ilyen csodapúdert ajánlani a MAC-ben? :) Vagy válasszak inkább olcsóbb kategóriájú terméket? Tapasztalat ezzel az Avonossal?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat, természetesen megy majd a zöld pacsi!



2015. nov. 1. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

En mindig mac-et hasznalok, es a sima mac studio fix puder az mattit. Matt es jolfed. Mindig ugy szoktam, hogy egy pici korrektor es arra ra egy pici puder. Matt es sokaig rajta marad.

Arra pedig, hogy muszaly felmenned Peste.. mondanam, hogy a netrol vedd meg a maccosmetics.co.uk-rol (az az egyik eredeti oldal,) de viszont ahhoz tudni kell a pontos borszined es az bonyolult, hogy nem jo szint valasztassz es vissza kuldeni es ujjat kikuldetni, jobban jarsz ha felmesz es megerdeklodod, megnezik a bor szined es ennyi.

2015. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!