Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lehet otthon...

Szerintetek lehet otthon zselés körmöt készíteni? Ki az aki magának csinálja?

Figyelt kérdés

Tudom most le fognak hordani a manikűrösök hogy ezt csak tanfolyammal lehet rendesen megtanulni,meg nem olyan egyszerű.MEg akár begombásodhat a köröm .

DE láttam a neten ilyen kezdő szettet amiben minden benne van.AZ egyik ismerősöm csinált már nekem zselés körmöt és anniyra tetszik hogy a körömlakk se kopik le olyan hamar mint ha csak a sima körömre kenném.LÁttam a technikát is meg a lépéseket is próbáltam megjegyezni. Szerintetek? el lehet sajátítani a technikát?

[link]


2010. márc. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ha van kézügyességed és sok körömépítős videót nézel akk sikerülhet de ha magadnak csinálod nem lesz olyan fajin mintha vki más csinálta volna meg
2010. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

te magadnak csinálod?

amúgy szerintem a levegősödéssel lenne a probléma .

2010. márc. 18. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem zselével vagy porcelánnal csinálom hanem átlátsó tipp és körömlakk meg szépen kifesten és tök jó lesz feltöltöttem egy képet egy kicsit homályos de nem tudtam vakuzni mert akk tiszta fehér lett volna az egész kép :


[link]


és zselé és porcelán nélkül ilyen lesz nekem meg jó igy :D

2010. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
am a fehér végén ilyen ezüstös csik van csak az vmilyé nem látszik :(
2010. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Magamnak csinálom,bele kell jönni.Először drágának látod majd hozzá a kellékeket.Én a diamond nails kellékeket ajánlom.Interneten is lehet rendelni.Könnyű vele dolgozni.

HAjrá:)!

2010. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!